ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькій міській раді – новий депутат

Політика 3194
Сергій Королюк став депутатом замість Галини Мельник
Сергій Королюк став депутатом замість Галини Мельник. Фото: автора

А все через те, що заступник міського голови Галина Мельник склала свої депутатські повноваження.

Голова Хмельницької міської виборчої комісії Валерій Квасницький на сесії Хмельницької міської ради зачитав інформацію про визнання повноважень нового депутат міськради. Так, новим обранцем від ВО «Свобода» став 54-річний пенсіонер Сергій Королюк.

Така ротація сталася через те, що Галина Мельник, яку в грудні минулого року було затверджено на посаді заступника міського голови написала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Сергій Королюк, за результатами місцевих виборів у жовтні 2015 року, був наступний за чергою в «Свободі». Вже сьогодні, коли відбувається четверта сесія Хмельницької міської ради, Сергій Петрович отримав депутатський мандат та бере участь в роботі ради.

Виключили Галину Мельник і постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції. Замість неї в комісію включили новообраного депутата.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую