ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

На правах реклами Нардеп Сергій Лабазюк вважає спекуляцією пропозицію внести зміни до виборчого законодавства

На правах реклами— На правах реклами Політика 1011
Сергій Лабазюк, народний депутат України
Сергій Лабазюк, народний депутат України

І каже, що політичні чвари і заяви під стінами Верховної Ради – це не те, чого насправді хочуть сьогодні люди.

«Категорично не готовий голосувати за зміни у виборчому законодавстві. Я буду автором законопроекту, щоб перейти на стовідсоткову мажоритарну систему», – заявив народний депутат із депгрупи «Воля народу» в ефірі телеканалу «ZIK».

«Все пізнається у порівнянні. Багатьох депутатів-списочників беруть до партій за різних умов – хтось рейтинг підіймає, інші гроші приносять валізами. Згоден, що не всі мажоритарники відповідають запитам суспільства. Але більшість все ж таки працює. Тому в наших реаліях ми не можемо дозволити політичним вождям узурпувати владу до кінця. Бо їм хочеться бачити ручних народних депутатів. Давайте подивимося на голосування, в кого результативніше – у списочників чи мажоритарників? Якщо порівнювати голосування по результативності для суспільства, то однозначно, у мажоритарників продуктивніша і результативніша робота, як і з виборцями, так і у сесійній залі», – наголосив парламентарій.

Також він вважає спекуляцією пропозицію змінити виборчу систему: «Якщо б хотіли змінити, то зробили б це ще після Революції Гідності. Тоді навіть була стовідсоткова коаліція. А політичні чвари і заяви під стінами Верховної Ради – це не те, чого насправді хочуть сьогодні люди».

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую