ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

На правах реклами У Хмельницький приїжджає борець з владою крадіїв та олігархів, лідер Всеукраїнського Руху Визволення, нардеп Єгор Соболєв

На правах реклами— На правах реклами Політика 1120
Єгор Соболєв проведе зустріч у Хмельницькому 14 травня о 18.30
Єгор Соболєв проведе зустріч у Хмельницькому 14 травня о 18.30

Мешканців міста запрошують на зустріч.

У понеділок 14 травня зустріч із мешканцями Хмельницького проводить Єгор Соболєв – один з найбільш ефективних молодих українських політиків.

Суспільству він відомий тим, що очолював парламентський комітет з протидії корупції, був автором люстраційного законодавства та одним із засновників НАБУ.

Але не всі знають про інший вимір його політичної діяльності. Єгор Соболєв є одним з лідерів наймасштабніших в історії України протестних акцій: Штабу визволення патріотів, Блокади торгівлі на крові, Революційного табору на Грушевського.
В Хмельницькому Єгор Соболєв представляє Рух Визволення – надпартійний рух, що має гасло «Україна без крадіїв та олігархів». Рух об’єднує справжніх людей дії, тих, хто готовий відстоювати і власні права, і всю країну від зовнішнього і внутрішнього ворога.

Дізнайтеся самі: коли в країні настане порядок і закінчиться війна, як повернути людям надію і добробут, що таке Сили Оборони України?

Зустріч відбудеться за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна 57, будинок профспілок. Початок 14 травня (понеділок) о 18:30

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята