ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мільйонер із десятками компаній: що задекларував нардеп Сергій Лабазюк

Політика 7218
Сергій Лабазюк задекларував прибутки лише від депутатської діяльності
Сергій Лабазюк задекларував прибутки лише від депутатської діяльності. Фото: із фейсбук-сторінки Сергія Лабазюка

Аналіз декларації:

Кореспонденти сайту «Є» продовжують аналізувати декларації народних депутатів України, обраних від Хмельниччини. Наступний у списку Сергій Лабазюк, обраний у 2019 році як безпартійний самовисуванець за 188 округом. А це означає що голосували за нього виборці, які зареєстровані у частині міста Хмельницького, Хмельницького та Волочиського районів.

Народний депутат України Сергій Лабазюк, згідно із декларацію за 2019 рік, має у власності житловий корпус в оздоровчому комплексі сімейного типу в місті Київ, частку квартири у Волочиську. Окрім того, орендує декілька приміщень під громадські приймальні народного депутата. Зокрема, у Волочиської міськради орендує приміщення площею 63,1, ще два приміщення площею 80,8 і 849,8 квадратних метрів орендує у райцентрі в ПП «Аграрна компанія 2004». У Хмельницькому винаймає приміщення площею 25 (власник квадратів ПП «ФОРТІ-С») та 464,9 квадратних метрів (ПАТ Хмельницьке шляхово-будівельне управління № 56»).

В автопарку нардепа легковик «Mercedes-Benz S 350», який він знову ж таки орендує у ПП «Аграрна компанія 2004». У 2019 році в нього з'явилась довіреність на право керування легковаговиком «Mercedes-Benz V 250», що у власності ТОВ «Шосткинський елеватор». Звітує Сергій Петрович і про чоловічий годинник бренду «Breguet».

Із 2012 року Сергій Лабазюк має 100% корпоративних прав ТОВ «Група компаній ВІТАГРО» та частки компаній ТОВ "Інвестиційна компанія ВІТАГРО" (0,01%) й ТОВ «Агрохімічна компанія ВІТАГРО» (1%). Окрім того, нардеп є кінцевим бенефіціаром у 30 різних товариствах з обмеженою відповідальністю та двох приватних підприємств, які зареєстровані не тільки на Хмельниччині, а й Рівненщині та Тернопільщині. Також декларує благодійний фонд «Фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» та громадську організацію «Завжди поруч за Хмельниччину».

Щодо фінансової частини, то минулого року Сергію Лабазюку нарахували в Апараті Верховної ради України 419 794 гривні зарплати. Готівкою він зберігав 145 000 доларів та 900 000 гривень. Більше інформації про доходи нардеп не задекларував, попри офіційно оприлюднені дані про власність десятків компаній.

Дружина, Віолета Лабазюк, має у власності чотири земельних ділянки та будинок площею 665,6 квадратних метрів у селі Розсоша Хмельницького району, де проживають і мають право користування її чоловік з доньками. Ще один будинок площею 220,5 квадратів з'явився у Віолети Олександрівни у 2019 році. Його вартість на дату набуття права складала 700 000 гривень.

Декларує дружина нардепа і жіночий годинник марки «Chopard», автомобіль «PORSCHE CAYENNE» придбаний у 2016 році за 2 326 800 гривень та торгову марку.

Минулого року за основним місцем роботи в ТОВ «Група компаній «ВІТАГРО» їй нарахували 86 460 гривень зарплати, ще 240 000 гривень мала доходу від підприємницької діяльності та 5 мільйонів гривень доходу від відчуження чотирьох об’єктів нерухомого майна, якого саме – не вказано. На банківських рахунках Віолета Лабазюк у 2019 році зберігала 239 850 гривень, 40 000 доларів, а готівкою 800 000 тисяч гривень. 

Читайте також: Аптеки, приміщення під магазини та мільйони заощаджень задекларував нардеп Юрій Заславський

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую