ye-logo.v1.2

На правах реклами Політична сила «За конкретні справи» заявила про участь у місцевих виборах

Політика 2015
Урочистий з\'їзд партія «За конкретні справи» провела просто неба
Урочистий з'їзд партія «За конкретні справи» провела просто неба

Це рішення оголосили засновники політичної партії Олександр та Галина Гереги під час позачергового з’їзду, що відбувся 20 серпня у Хмельницькому.

Під час зібрання пригадали усі починання та досягнення. Насправді, рішення про створення політичної сили, за словами Олександра Гереги, було прийняте через безліч звернень прихильників, мешканців Хмельницької області. І насправді, як і 5 років тому, усіх поєднувало єдине бачення – розвиток Хмельницької області. Тоді нову політичну силу «За конкретні справи» підтримали 20% виборців Хмельниччини, що й сформувало найбільшу фракцію у Хмельницькій обласні раді.

«Нам не соромно дивитися у вічі нашим виборцям, адже ми сповна виправдали їхню довіру, – звернувся до присутніх голова фракції у обласній раді Вадим Лозовий. – Ми і справді створили багато чого. А пам’ятаєте стан аеропорту «Хмельницький», який був повністю зруйнований? Підприємство було знищено. А нині, завдяки роботі нашої команди, аеропорт працює! Хмельницька область була єдиною, яка не мала нормальної обласної дитячої лікарні. На сьогоднішній день дитяча обласна лікарня побудована і це факт! Ми сьогодні присутні в кожному куточку Хмельниччини. Багато областей хотіли б бачити таку потужну політичну силу, як «За конкретні справи». Але ми працюємо на Хмельниччині. І будемо тут працювати!»

Галина Герега на з’їзді політичної партії «За конкретні» справи подякувала лікарям, які рятують життя людей та запевнила, що й надалі підтримуватиме медичну галузь та її працівників.

Однак можна сказати, що планів у команди не менше аніж здобутків на сьогодні. Зокрема відзначили і те, що сьогодні чимала кількість жінок з команди «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» займає керівні посади. Про це говорила депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко: «На місцеві вибори 25 жовтня «За конкретні справи» йдуть командою, в складі якої є чимало жінок. А тому гендерна квота, яка встановлена законодавством, не є проблемою. В кожній п’ятірці має бути щонайменше дві жінки. І це справедлива квота, враховуюче те, як жінки вміють працювати та з якою відповідальністю беруться за будь яку справу. Особливо жінки політичної партії «За конкретні справи».

Сьогодні дійсно чимало представниць команди «За конкретні справи» перебувають на керівних посадах. Також пані Уляна зазначила: «Ми були готові до «жіночої квоти». І саме за нашими плечима є той політичний досвід, який дає можливість приймати правильні рішення».

Олександр Герега заявив, що партія «За конкретні справи» завжди виступала і виступатиме за розвиток Хмельницької області

Як і 5 років тому, сьогодні основним напрямком в своїй роботі представники політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» вбачають покращення рівня життя людей. Саме соціальна сфера є основною, адже включає в себе і комфорт навчальних закладів, і забезпечення медичних установ, та вирішення простих побутових проблем. Серед здобутків є і підтримка та розвиток молоді, заохочення до занятті спортом, а головне – до бажання навчатися та працювати в Україні. Відтак, зупинятися на досягнутому команда не планує, можна сказати, що планів на майбутнє чимало.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую