ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами «За Майбутнє» - партія, яка працює на об’єднання

Політика 2798
28 серпня в Хмельницькому відбувся форум «За Майбутнє» Хмельниччина
28 серпня в Хмельницькому відбувся форум «За Майбутнє» Хмельниччина. Фото: пресслужби партії "За майбутнє"

Форум «За Майбутнє» Хмельниччина, який відбувся в обласному центрі 28 серпня, зібрав представників різних професій – підприємців, аграріїв, медиків, освітян, інших, тих людей, які саме з партією «За майбутнє» пов’язують перспективи для розвитку рідного краю та бачать у ній силу, здатну розв’язувати

Лідер партії «За Майбутнє» Хмельниччина, народний депутат України Сергій Лабазюк у своєму виступі наголосив, що нова політична сила об’єднує справжніх професіоналів, які свій досвід зможуть використовувати на користь громад. 

«За Майбутнє» готова взяти відповідальність за завтрашній день. Об’єднуючи найкращих професіоналів, свою діяльність партія формує на ініціативах, пропозиціях, які надходять знизу, тобто з громад, колективів і т. д. «Вперше в Україні сформована політична партія, яка дотримується принципу будівництва знизу догори. Ініціативи мають формуватися на місцях. Партія «За Майбутнє» втілюватиме їх в життя», - сказав Сергій Лабазюк.

Про велику кількість проблем і неспроможність діючої влади розв’язувати їх говорив у виступі народний депутат України, співголова «За Майбутнє» Хмельниччина Віктор Бондар. Та, вочевидь, коли за справу беруться сильні особистості, можна багато чого досягти.

«Ми разом задля того, щоб мати можливість спільно та комплексно вирішувати проблеми наших сіл, області, реально впливати на те, що хочуть люди бачити в своїх громадах», - наголосив Віктор Бондар.

З великою вірою у те, що «За Майбутнє» здатна вирішувати питання на користь сільських територій, сільгоспвиробників, приєдналися до її команди й хмельницькі аграрії.

У виступі Сергій Іващук, депутат Хмельницької обласної ради, сказав: «Депутатська група «За майбутнє» у Верховній Раді – одна з небагатьох, яка голосувала проти «дерибану» землі. Знаю, що партія «За Майбутнє» зробить все, щоб рідна земля залишалася в руках українців».

Голова всеукраїнської партії «За Майбутнє» Ігор Палиця звернув увагу на обмеження державних субвенцій для громад, на створення додаткових навантажень на місцеві бюджети, що гальмує розвиток ОТГ. Говорив також про втрату за 29 років надзвичайного промислового потенціалу держави.

«Ми створили партію «За Майбутнє», бо з однодумцями, колегами в парламенті зрозуміли, що не можна більше чекати – дуже багато втрачено», - сказав він.

Запит суспільства на нову політичну силу, в якій згуртувалися досвідчені фахівці, управлінці і справді особливо злободенний. Ігор Палиця разом з командою партії «За Майбутнє» відстоює принципові засади об’єднання України, припинення чвар. Задля того, щоб рухатися вперед, в майбутнє.

Коментарі:

Віталій Українець 29.08.2020 08:32

Нас чекає серія нових концертів по селах та нові закони для агроолігарха Сірожи!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую