ye-logo.v1.2

Президент призначив нового голову Хмельницької ОДА

Політика 4280
Сергій Гамалій - новий голова Хмельницької ОДА
Сергій Гамалій - новий голова Хмельницької ОДА. Фото: Фото: із фейсбуку

Романа Примуша звільнили від виконання обов’язків.

Сьогодні, 3 грудня, президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення голови Хмельницької ОДА. Про це йдеться у відповідному документі на сайті глави держави.

«Призначити Сергія Вячеславовича Гамалія головою Хмельницької обласної державної адміністрації», - йдеться у документі.

Водночас президент підписав указ про звільнення Романа Примуша від тимчасового виконання обов’язків голови Хмельницької ОДА.  

Нагадаємо, 18 листопада, під час засідання Кабміну 41-річний Сергій Гамалій розповів, що народився у Кам’янці-Подільському. Навчався у Хмельницькому інституті регіонального управління та права, проте згодом перевівся у Чернівецький університет імені Федьковича. А у 1999 році він виїхав у Польщу, де почав навчатися у Вищій економічній школі Варшави. Займався ресторанним та транспортним бізнесом.

Cьогодні, 3 грудня, під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив голові Хмельницької ОДА службове посвідчення та побажав показати високий результат на новій посаді. Про це повідомили в пресслужбі Офісу Президента. 

Володимир Зеленський вручив посвідчення голови Хмельницької ОДА Сергію Гамалію. Фото president.gov.ua

Довідка: Сергій Гамалій народився 1979 року в м. Кам’янці-Подільському Хмельницької області. У 2001-му закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (правознавство, юрист), а у 2003 році – Подільську державну аграрно-технічну академію (облік і аудит, економіст-бухгалтер).

З 2005 до 2007 року Сергій Гамалій працював юрисконсультом Instytut Maszyn Spozywczych (м. Варшава). У 2004-2009 роках був помічником депутата Кам’янець-Подільської міської ради на громадських засадах. З 2007-го займався підприємницькою діяльністю.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую