ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

А я зараз подзвоню Ядусі! (Відео)

Політика 4718 5

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Так поскаржився опозиційний кандидат в нардепи Олег Лукашук.

Пізно ввечері 25 жовтня він завітав на друкарню "Поліграфіст", де ніби то шукав агітаційну продукцію направлену проти нього. Нічого не знайшовши Олег Григорович покинув приміщення друкарні, "передавши естафету" кандидату-мажоритарнику Сергію Лабазюку. Останній теж приїхав на "Поліграфіст" з тією ж метою, що й опозиційний кандидат. Поки Сергій Петрович перечитував друковану продукцію йому на підмогу, разом із оператором ХОДТРК "Поділля Центр" приїхала керівник прес-служби обласного осередку Партії регіонів, довірена особа провладного кандидата у нардепиа Вадима Плюти Тетяна Сивоконь. 

Результат візиту нічних гостей: роботу підприємства зупинено, недоопрацьовані заготовки друкованої продукції вилучено, виробничі приміщення опломбовано.

Деталі в сюжеті Ігоря Мельничука, "33 канал".
 

Коментарі:

Муля 26.10.2012 23:56

Не можу не скористатися цими 5 хвилинами, які дають мені ще право, щось спробувати, про щось в рамках закону загітувати, допомогти  вибрати погане серед дуже поганим. Тому надіюсь що встигну процитувати тогож   Валерія Пекаря: "Друга частина, як обіцяно, присвячена мажоритарці.

1. Навіть ті, хто не хоче голосувати по списках, хто збирається зіпсувати бюлетень (я вже доводив, що це майже аналогічно неприходу на вибори, бо голоси розподіляються між переможцями; "майже", бо все ж таки трохи зменшує можливості фальсифікації), -- всі згодні з тим, що мажоритарка дає певний шанс.
2. Мажоритарка була запроваджена з ініціативи Партії регіонів, яка боялася, що програє за списками, і таким чином намагається провести до своїх лав додаткових людей.
3. Тому зрозуміла задача виборців: не дати їм провести своїх людей. Їхні люди -- це або відверто "їхні люди", причетні до влади, або ті, на кого можна тиснути. В останню категорію, на жаль, попадають всі підприємці. Не голосуйте за підприємців.
4. Забудьте, будь ласка, про локальне "покращення" у вашому районі, про усі реальні проблеми вашого місця проживання. Це не задача і не сфера впливу народних депутатів України. Не піддавайтеся на агітацію локальними аргументами. Задача депутата Верховної Ради -- не вивіз сміття, не тепло й каналізація і не спортивні майданчики. Його задача -- захистити Конституцію.
5. Ці вибори в будь-якому випадку нічого не змінять на краще, але є реальна загроза змін на гірше. Тому не очікуймо від парламенту багато. Не дамо створити конституційну більшість -- цього вже досить.
6. Тому практична порада:
Оберіть одного опозиційного кандидата від будь-якої сили або самовисуванця, який має найбільше шансів перемогти, навіть якщо він/вона особисто вам не подобаються (вже знаю ситуації, коли подобається одна людина, але голосувати треба за іншу, бо лише вона може перемогти).
Навіть якщо погляди цієї людини вам не близькі, але це справжній боєць, -- не вагайтеся, саме такі люди потрібні у парламенті цього скликання.
 Удачі нам всім."

Муля 26.10.2012 23:30

Прекрасний коментар зробив Валерій Пекар, щодо кандидатів, про яких уже не можна буде агітувати через 25 хвилин. Тому я не буду переказувати, ще раз процитую та закличу прийти на вибори:
Жовтневі тези.
1. Треба ж, друзі, вирішити, за кого голосувати. Не йти на вибори неприпустимо (думаю, всі зі мною згодні).
2. А вибору нам не залишили. Немає віри нікому. Ані Опозиції, ані УДАРу, ані Свободі. Імпотенти, тушки, ксенофоби. І головне -- неможливо позбавитися відчуття, що всі вони непорядні.
3. Взагалі ці вибори не дуже значущі в розумінні змін на краще (їх не буде, бо нереально), але дуже значущі в розумінні загрози змін на гірше. Тобто головна задача -- не допустити конституційної більшості регіоналів.
4. Моя точка зору: всі відповідальні громадяни мають голосувати або за УДАР, або за Свободу -- кому що ближче. Пояснюю. УДАР і Свобода нічим не краще Регіонів чи Опозиції чи Комуністів. Але з УДАРом і Свободою в Раду прийдуть нові люди. Не одразу, але поступово і неминуче це призведе до змін. Так сталося на початку історії нашої країни, коли до Ради прийшли нові люди -- небагато, але згодом змінилося все. Так сталося ще раз у 2002, а внаслідок цього за 2 роки, у 2004, країна отримала шанс. Так станеться і зараз. Коли нові люди отямляться і зрозуміють свою силу, вони стануть думати по-іншому. Якщо ударівців і свободівців буде мало -- більшість їх буде тушками. Якщо їх буде багато -- тушками стануть їхні супротивники.
5. Висновок. Голосуйте за нові обличчя, хоч би якими покидьками вони були. Задача наразі одна -- створити противагу старим покидькам, а це можливо лише з нових покидьків (бо інших нема).
Примітка. Все вищезазначене стосується лише партійних списків. Мажоритарці буде присвячено окремий пост.
P.S. Писав коротко, бо можу писати довго, аргументовано, але навіщо?

Фаїна 26.10.2012 22:21

Будьте вимогливим не лише в коментарях  на сайтах!

Богдан 26.10.2012 21:59

та ладно скотилася. Єшка і так на цих виборах ніде не світиться, а нада було б. 

Петрик Пяточкін 26.10.2012 20:37

Опа, що вже і Єшка скотилась до рівня 33 каналу???

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую