clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
18 Травня 2014 Вадим 2258

Відкритий кубок області із змішаних єдиноборств ММА

17 травня поточного року в спортивному комплексі УМВС відбувся відкритий Кубок Хмельницької області із змішаних єдиноборств ММА серед юнаків та юніорів. В змаганнях приймали участь як спортсмени нашої області, так і представники з інших регіонів.
Оскільки змішані єдиноборства ММА це і ударна, і кидкова, боротьба та бій в партері , а поєднати все це звісно нелегко, то переможцями ставали спортсмени, які не тільки володіють всіма цими техніками, але і застосовують потрібний прийом у конкретній ситуації бою.
Формула поєдинку три раунди по дві хвилини, тому технічної і тактичної підготовленості замало, необхідна ще й неабияка витривалість, а коли і цього було замало, перемогу святкував той що мав крім всього цього ще й волю до перемоги. На п’єдестал зійшли Олександр Ляховий, Артур Борець, Микола Горошко, Дмитро Коваль, , Станіслав Любовецький, Вадим Онищук (м. Хмельницький), Денис Косташ, Олександр Демковський, Артем Федоров, Мар’ян Пачковський, Іван Мостовий, Андрій Дусяк, Микола Шимков (м. Кам’янець-Подільський), Костянтин Харченко, Владислав Коваль, Олександр Дєдов (м. Тульчин Вінницької області).
Вітаємо спортсменів з вдалими виступами та бажаємо їм нових звитяг!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31