clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
27 Травня 2014 Олег Черненко 1735

На путівки для оздоровлення дітей у Хмельницькій області виділили більше 8,5 млн гривень
Хмельницьке обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 13 травня 2014 року уклало договір про надання послуг щодо тимчасового розміщування під час відпусток та інші послуги щодо тимчасового розміщування (послуги з оздоровлення дітей застрахованих осіб в період літніх канікул). Про це повідомляє «Вісник державних закупівель»
Закупівля велася по 4 лотам: щодо оздоровлення дітей під час літніх канікул на території Вінницької, Івано-Франківської, Одеської та Хмельницької областей. Пропозиції щодо участі у торгах надало 11 учасників.
В результаті тендер виграли учасники, у яких документації відповідали умовам конкурсних торгів, та які запропонували найменшу цінову пропозицію. Відповідно тендер виграли: Товариство з обмеженою відповідальністю Дитячий санаторій "Подільський Артек”( 2,184 млнгрн.- 650 путівок), Приватне Івано-Франківське обласне акціонерне товариство по туризму та екскурсіях "Івано-Франківськтурист(2,184 млн грн.-650 путівок ), Ренійська міжгосподарська дитяча оздоровча установа "Аист"(2,499 млн грн.-700 путівок), Дочірнє підприємство публічного акціонерного товариства "Подільський цемент" санаторій "Лісова пісня"(1,669 млн грн.-500 путівок).
Як зазначав раніше в інтерв’ю обласній телерадіомовній компанії директор виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Кіндзерський С.А.:“Незважаючи на політичну та економічну ситуацію в цілому в Україні, працівники обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності працюють системно, злагоджено та впевнено. Своєчасно виконуються пріоритетні завдання по забезпеченню застрахованих осіб і членів їх сімей допомогами в разі настання страхових випадків та соціальними послугами по профілактиці та лікуванню захворювань. На санаторно-курортне лікування застрахованих осіб виділено на 1,5 млн.грн. більше, ніж у минулому році.”

Матеріал підготовлений у рамках проекту "Об'єднуємося заради реформ (UNITER)", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30