clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
5 Червня 2014 Валерій 1312

БЕЗ ВОЖДЯ І ЛІДЕРІВ: українці створюють нову політичну силу

Втомилися… розчарувалися… але маємо розвивати Україну.

В суспільстві назріла потреба у змінах і до того ж – кардинальних. Люди хочуть брати участь в управлінні на рівні з лідерами, коли місцеві проблеми вирішуються в першу чергу. Саме такий громадський запит з кожної території дає поштовх для створення сучасної політсили, яка формує рівні можливості для самореалізації кожного.

Принципово новий підхід до управління державними процесами та політичними проектами є основою для згуртованості навколо свіжих прогресивних думок. Результати президентських виборів підтвердили неефективність вождизму як форми правління. Люди розчарувалися у “заїжджених” лідерах і прагнуть згуртуватися навколо нових ідей, нових персон.

Свого роду модераторські функції по створенню проекту нового прогресивного формату взяли на себе Юрій Мірошніченко та Сергій Ларін. Ця інформація із центральних ЗМІ вже є загальновідомою. Однією з головних “фішок” є абсолютна децентралізація управління зі створенням потужної команди менеджерів.

Світовий досвід господарювання показує, що в основі благополуччя в суспільстві – успішний малий та середній бізнес. В умовах війни говорити про благополуччя та успіх – важко. Тому що, як сказав Ціцерон, "коли гримлять пушки, закони мовчать". Тому сьогодні вкрай важливо домогтися зниження конфліктності у суспільстві та перезавантажити політичні еліти.Валерій Гуцалюк, керівник приватного виробничо-комерційного підприємства,
керівник Благодійного Фонду “Калинка”

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Лютий 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29