clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Народний Кореспондент (НарКор)

У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
19 Червня 2014 Валентина 1577

Повідомили щойно про варіння та ЗБУТ НАРКОТИКІВ у відповідні органи!
Знаходжуся в гостях. З 7 ранку у під'їзді - запах горілої резини. Викликали електрика, а той перевірив все і нічого не знайшов. Хотів йти, ми його не пустили, кажемо, згоримо - буде пізно. Пройшлися по під'їзду і той "нанюхав", що джерело - саме з тієї квартири.
Сусіди "по секрету" повідомили, що там давно варять і збувають наркотики. Приїжджають на дорогих авто, купують. Часто наркотики передавали за вікно у внутрішній двір, де молодь одразу кололася і відлежувалася на траві - "ловили кайф". Ніхто ніяких дій з правоохоронців не вчинив!
Наркотиками приторговують чоловік і дружина, дитину начебто забрали в інтернат. Сусідка розповіла, що дружина вже так опустилася, що продає презервативи та шприци, і ій пропонувала!!!
Знайомий дав номер мобільного НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ БОРОТЬБИ З НЕЗАКОННИМ ОБІГОМ НАРКОТИКІВ (УМВСУ у Хм. обл) підполковника міліції РЕЙМАНА Володимира Антоновича.
Подзвонили, той запевнив, що під'їде людина. Звісно, ніхто з ним говорити в будинку відкрито не буде: хто зараз вірить нашій міліції? І ще не факт, що це не вони "кришують". Перевіримо, чи потрібно люструвати цей орган?!
Пишу, а у самої колінки тремтять...Але думаю, якщо врятуємо життя декількох людей - воно того варте...

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31