clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
8 Липня 2014 Валерій Іванюк 1400

ПриватБанк продовжує обслуговувати клієнтів у Луганську в режимі онлайн
ПриватБанк продовжує обслуговувати своїх приватних і корпоративних клієнтів на території Луганської області, незважаючи на захоплення одного з офісів ПриватБанку в Луганську озброєною групою терористів. Як йдеться у повідомленні прес-служби банку, усі платежі клієнтів проводяться в звичайному режимі через Інтернет-банк Приват24, мобільні додатки, SMS-банкінг або за телефоном 3700.
«Опубліковані в ЗМІ заяви терористів із так званої Луганської Народної Республіки про те, що ПриватБанк екстрено припиняє роботу в регіоні, неправдиві – банк обслуговує клієнтів централізовано по всій Україні», – зазначає прес-служба ПриватБанку.
Незважаючи на захоплення офісу, усі платежі приватних осіб і корпоративних клієнтів ПриватБанку в Луганській області проводяться в режимі онлайн. Для того щоб провести платіж, отримати або надіслати переказ, здійснити будь-які інші банківські операції, достатньо зайти в Інтернет-банк Приват24 або просто зателефонувати в банк на безкоштовний короткий номер 3700.
Усі рахунки клієнтів знаходяться в безпеці – до них є доступ із Інтернет-банку Приват24 та з мобільних додатків. Без обмежень можна розраховуватися картками в магазинах, здійснювати безготівкові операції через термінали самообслуговування в будь-якій точці України. Проценти за депозитами продовжують нараховуватися в звичайному режимі, керувати своїми вкладами можна через Приват24. Також в Інтернет-банку можна оплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільні телефони, здійснювати грошові перекази.
За інформацією прес-служби банку, 7 липня о 14.00 в Луганську відбулося збройне захоплення центрального офісу банку бойовиками Луганської Народної Республіки. Вони захопили майно офісу банку та взяли в заручники співробітників банку.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31