clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
9 Липня 2014 Валерій Іванюк 1354

Туристичне страхування: рекомендації для українських туристів

Де і як безпечно відпочити? Це запитання сьогодні задають більше 4-х мільйонів Українців, які традиційно відпочивали у Криму. Принаймні, цього року плани на відпочинок складаються не на користь півострова. У зв’язку із цим виникає багато запитань та труднощів із зміною місць відпочинку, адже туристам, звиклим до кліматичних умов південнобережного кримського клімату, найближчою альтернативою є сусідні Європейські країни.
Звичайно, планування відпочинку починається із вироблення закордонного паспорту, вибору туристичного агентства, країни, готелю і т.д. Де і як краще зробити свій вибір, нам радять близькі, знайомі, які особисто пройшли цей шлях. Одне із питань, яке вирішується зазвичай не нами, а як комплекс послуг турагентства, - це туристичне страхування. «Туристичне страхування» - захист під час перебування за кордоном. У разі необхідності поліс забезпечує отримання медичної допомоги на місці, організацію та оплату медичного обслуговування. Згідно Закону України "Про туризм" наявність поліса є обов'язковою для отримання візи, в тому числі і шенгенської. Тому питання – актуальне, і не варто вибір страхової компанії покладати на когось. Необхідно зробити свій вибір свідомо. Основними критеріями полісу страхової компанії є ціна, термін страхування, перелік ризиків та страхових випадків, за якими проводяться виплати.
ПриватБанк віднедавна у всіх своїх відділеннях розпочав реалізацію туристичних страхових полісів, які мають свої переваги. По-перше, простота та швидкість оформлення полісів для клієнтів ПриватБанку, яким потрібно лише ввести данні закордонного паспорту. По-друге, легкість та прозорість тарифів. Діють лише два тарифних плани: Classic та Gold із одною ціною на всі країни світу. Поліс повністю відповідає вимогам Консульської інструкції для видачі візи. Для видачі шенгенської візи поліс повинен покривати медичні витрати на мінімальну суму 30 тисяч євро. Поліс рівня Gold покриває медичні витрати на суму 37 500 євро. Поліс рівня Classic покриває медичні витрати на суму 30 тисяч євро. Слід нагадати, що поліс не діє на території України. І по-третє, поліс діє протягом року, а кількість поїздок не обмежується за умови, що термін перебування за кордоном у кожній поїздці не перевищує 60 днів. Тому не потрібно купувати медичну страховку для кожної поїздки окремо. І всі ці переваги на сьогодні складають ціну за тарифний план Classic 94,49 грн./рік, а Gold - 229,79 грн./рік. Ціна залежить від курсу валют, тому перераховується на момент продажу полісу. При оформленні Вам видається примірник страхового полісу; картка із зазначенням номера поліса, плану страхування, а також початком дії поліса і датою закінчення дії; буклет з описом ризиків і правил. При бажанні Ви може застрахувати свого чоловіка/дружину, дітей віком від 1 до 18 років і батьків (до 79 років), сплативши платіж зі своєї карти. Детальніше із тарифами та переліком додаткових послуг, ризиків та випадків можна ознайомитись на сайті ПриватБанку. Бажаємо Вам приємного безпечного відпочинку!

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31