clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
5 Серпня 2014 Иван Иванов 1923 5

Российские военные вербуют наемников для террористической деятельности в Украине, как передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, об этом сообщил на брифинге глава СБУ Валентин Наливайченко. Он отметил, что среди вербовщиков, которые тренируют и направляют наемников из России в Украину, много военных. Финансирование пунктов вербовки наемников осуществляется, в том числе, и такими, казалось бы, забытыми структурами, как МММ.
Кого и что финансирует представительство МММ в Украине?
Не плохо было бы вспомнить гражданам нашего города какая обширная, дорогостоящая и красивая реклама была у МММ Хмельницкого до всех событий, которые происходили за последнее время на территории Украины и нашего региона.
Не стоит забывать, что в нашем городе также функционирует представительство МММ, которое еще донедавна находилось в ТЦ «Ультрамарин».
Неужели строительство финансовой пирамиды в стиле МММ выгодно и в наши дни и кто в это верит? А может под видом МММ и в нашем городе…..

Коментувати:
Коментарів - 5:
Від: Смерть зрадникам українського народу13.08.2014 10:44 Давно було зрозуміло, що МММ фінансується владою РФ, а й тепер використовує свою організацію для фінансування терористів. Покидьки які вже 20 років грабують український народ - ГЕТЬ З УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ КЛЯТІ ШАХРАЇ!!! 
Від: петро малишко12.08.2014 21:22 М да мало того, что эти УРОДИ розводили бедный и наивный народ мыслями о неизбежном скоропостижном богатстве, так это спиждженое бабло еще идет на войну! шок и они еще будут нам о родстве говорить, твари !
Від: Роберт Домс11.08.2014 22:36 эти уроды спонсируют за наши деньги тех кто убивает наших ребят!? никогда не был в этих "розводняках", а теперь просто их ненавижу!!!
Від: иванов08.08.2014 13:43 знаю этих ребят не понаслышке. Ездят по европе. Были в россии. Здесь в хмельницком живут хорошо. Знаю даже людей которые покупали мавро по 100. Недавно думали про джили возле аквамарина. Да Саша?
Від: Віктор ІЯ08.08.2014 12:51 Гадаю, можна повірити в цю інформацію. Не виключено, що і Мавроді може фінансувати "незалежний Донбас". Це ж Москва, вони там всі між собою пов"язані. Здається, всім вже очевидно, що за останні роки гроші, які збирались в Україні, відправлялись в розпорядження російської політично-олігархічної еліти, і не дивно, що вона ці гроші повертає, тільки тепер у вигляді зброї. Дивно лише, що наші люди, які пройшли через цей лохотрон в 90-ті, все ще вірять у такі піраміди. І хмельничани не виключення. Нажаль, закралась ця зараза і на нашу Подільську землю ("Ультрамарин" встигли загадити) і страшно думати, що хмельничани, які зараз активно допомагають АТО, можуть бути причасні до брудних схем фінансування найманців. Зрозуміло, що хочеться заробити копійку, але нашому українцеві вона завжди діставалась лише тяжкою працею. А тепер, щоб мати можливість спокійно працювати, наші чоловіки вимушені боронити свою землю зі зброєю в руках.  

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31