clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Серпня 2014 Олександр 1415

Освітяни Шепетівщини підвели підсумки роботи за 2013-2014 навчальний рік та окреслили плани на майбутнє

Новий навчальний рік для школярів розпочинається завжди 1 вересня, а для освітян Шепетівського району вже традиційно його початок знаменується розширеною колегією педагогічних працівників району.
28 серпня 2014 року, за участю голови адміністрації Миколи Дорощука, заступника голови райради Віталія Бузи ля, відбулась розширена колегія педагогів району.
У ній взяли участь керівники закладів освіти, педагогічні працівники, голови профкомів та батьківських комітетів, працівники управління освіти, молоді та спорту, методичного кабінету.
Серпневі педагогічні зустрічі – це визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, підведення підсумків за минулий навчальний рік, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями. Як спрацювали у минулому році, над якими проблемними питаннями прийдеться трудитись у 2014 – 2015 навчальному році, про готовність закладів освіти району сіяти в дитячих душах розумне, добре, вічне інформувала начальник управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації Наталія Грабельнікова.
Звертаючись до педагогів району, голова адміністрації Микола Дорощук відзначив, що у зв’язку із складною ситуацією на Сході України, держава сьогодні держава проявляє менше уваги до вчителя, до школи взагалі. «На жаль, через економічні труднощі, виділяється ще недостатньо коштів на ремонтні роботи, тому здійснюються вони в основному силами педагогічних колективів та спонсорів, за що їм велика вдячність. Проте, у нас в порівнянні з деякими іншими районами значно кращим є, скажімо, стан забезпечення шкіл комп’ютерами, шкільними автобусами, підручниками. Я не кажу, що цього достатньо і тут є над чим працювати. Наше спільне завдання полягає в тому, щоб зберегти і примножити усі добрі надбання, подолати труднощі і проблеми, які ще існують» - сказав Микола Федорович.
Він привітав освітян району з початком 2014-2015 навчального року, висловив вдячність освітянам за повсякденну самовіддану працю та побажав здоров'я, терпіння, впевненості у власних силах, професіоналізму й сміливості у втіленні в життя найсміливіших задумів.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Січень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31