clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
7 Вересня 2014 Сергій 1220

Підписання протоколу про двостороннє припинення вогню – це найважливіший крок до відновлення миру в нашій країні

Команда розвитку України сподівається на якнайшвидшу реалізацію домовленостей, що допоможе зберегти життя українських солдат, добровольців та мирних жителів. Перемовини – це єдино правильний шлях. Лише так можна досягнути врегулювання ситуації на Сході.

Президент Порошенко, закликавши припинити вогонь у зоні АТО, нарешті зрозумів, що “мир потрібен не лише жителям Донбасу, а й усій Україні”. Але: чи не запізно? Розвалена інфраструктура шахтарського регіону, сотні тисяч біженців, тисячі загиблих, всеохоплюючий песимізм українців – чи вартувало усе це небажання сказати «стоп» війні раніше? Партія розвитку України передбачала такий фінал, давно закликала Гаранта дослухатися… проте марно. А тим часом в область усе продовжують прибувати полеглі герої…

Партія розвитку України спільно з іншими політичними силами, які підтримали ідею” коаліції миру “, готова зробити все можливе для подальшого врегулювання конфлікту на Донбасі і відновлення української економіки.

Україні сьогодні життєво необхідні мир і громадянська згода. Збереження життів українців – ось єдина необхідна нам перемога. Хочеться вірити, вона дійсно близька.

Петро Олійник,
член команди Розвитку на Хмельниччині

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31