clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
26 Листопада 2014 андрій правденко 1586

Козаки Поділля, солов'ї нової влади?

Зібралися всі владні мужі області та міста, щоб освятити своєю присутністю майдан(пустий) та відзначити річницю,пом'янути загиблих героїв небесної сотні, тих, хто загинув при штурмі Хмельницького СБУ та загиблих воїнів АТО. Але то зібрання було схоже більше на збори, щоб відмітитись та відмітити...Послухати співів та поїсти каравай.
Багато людей, читачів інтернет-видань, та цілому в місті, які слідкують за політикою та владою, були обурені тим, що невідомо для чого на цей захід зібрали на майдан людей, кажуть хто дві сотні, хто три, але факт, що ледве зібрали, більше не змогли, бо ця справа є особистою кожного громадянина, а не вшанування під "прапорами"влади. Далі з незрозумілих причин долучили до цього гурт "Козаки Поділля", які так гарно виспівували чи "воспєвалі" "обласного хазяїна" - губернатора Ядуху всілякими одами на його честь.
Підкінець "дійства" нагодували караваєм людей. Питання. Для чого влаштовувати поминання караваєм?
Такі заходи люди мають вшановувати самі, хто вдома, хто, прийшовши на майдан, віддати шану загиблим, де і як - це справа особиста для кожного. Але не за вказівкою влади.

http://podilska.info/4860-kozaki-podllya-solovyi-novoyi-vladi.html

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31