clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Листопада 2014 Валерій Іванюк 1374

Від початку року близько сотні хмельничан в ПриватБанку оновили свій старий автомобіль на новий

Унікальна програма для автомобілістів від ПрвиатБанку набирає не- абияких обертів на Хмельниччині. Від початку року ПриватБанк викупив близько сотні автомобілів, які були у використанні, а 86 з них - за програмою Traid-in, що передбачає заміну на нове або новіше авто із доплатою, причому доплата може бути оформлена як кредит.

“Умови в ПриватБанку з викупу та продажу автомобілів б/у є унікальні та прийнятні, як для продавців так і покупців, - відзначає керівник напрямку споживчого кредитування Ігор Бобко.- Незалежна оцінка автомобілів, які ПриватБанк купує, проходить на сертифікованих СТО і ні в кого не викликає ніяких сумнівів щодо ціни, а широкий вибір нових авто робить програму Trade In популярною”

Оцінка автомобілів, які клієнти хочуть продати, відбувається абсолютно безкоштовно. Ціна залежить від стану і комплектації авто та відповідає ринковій. Вартість автомобіля після викупу банком клієнт може отримати як готівкою, так і у вигляді передоплати за новий автомобіль, який можна вибрати на будь-якій площадці ПриватБанку по всій Україні.

На сайті planetavto.com.ua
сьогодні представлені більш ніж 1000 як нових, так і вживаних автомобілів в усіх областях України. Окрім цього можна самостійно оцінити свого залізного коня, відвідавши розділ сайту “Хочу продати автомобіль”. Також на сайті можна записатися на аукціон з вибраного авто та подати заявку на кредит, рішення по якому приймається банком протягом двох годин. Забрати автомобіль можна відразу ж після внесення авансу і підписання договору. На сайті ще можна завантажити мобільні додатки для смартфонів
, які будуть корисні автомобілістам.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 23.07.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.65
25.68
28.79
28.81

Архів новин

<<Липень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31