clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
29 Грудня 2014 Майданюк Олег 1485

Люди ВОЛІ здобули чергову перемогу!


Рівно три тижні тому люди ВОЛІ вирішили розпочати антиолігархічну битву за Держбюджет 2015 року! Ми вимагали, щоб були скасовані всі податкові пільги, підвищена рента за нафту, руди, газ та були ліквідовані інші «лазівки» для олігархів. Щоб бюджет наповнювався за рахунок олігархів, а не простих людей!

13 грудня ми заявили наші вимоги та розпочали активну інформаційну роботу, а 18 грудня «ВОЛЯ» зареєструвала Пакет антиолігархічних законів (законопроекти 1492, 1493, 1491, 1127).

Тільки що Верхована Рада проголосувала антиолігархічні поправки народних депутатів «ВОЛІ» Юрія Дерев’янка та Ірини Суслової, за якими скасувуються податкові пільги для фінансово-промислових груп Ахметова, Фірташа, Бойка, Льовочкіна, Коломойського та інших та вводиться правило про те, що ціни для бази оподаткування визначаються за цінами світових бірж. Зміни приймалися до законопроекту 1264-1 про трансфертне ціноутворення.

Окрім того, були підтримані вимоги партії «ВОЛЯ» щодо збільшення рентної плати за нафту, газ та руди. Держбюджет знову ж таки, отримає кілька мільярдів.

Це були 3 тижні, за які ми проведи більше 200 зустрічей з колективами медиків, освітян, студентів, підприємців в Хмельницьку, Тернополі, Вінниці, Херсоні, Миколаєві, Івано-Франківську, Львівщині, Кіровограді, Житомирі, Київщині, Чернівцях, Полтавщині. Активісти партії «ВОЛЯ» роздали більше мільйона листівок з роз’ясненням людям що робиться з бюджетом 2015 та звідки взяти гроші з олігархів. Партійці проводили Віче, флеш-моби, виступали на базарах, розставляли інформаційні куби на центральних площах своїх міст. Ми провели 2 мітинги під Верховною Радою цього тижня і сьогодні були готові блокувати трибуну, якщо б Парламент відмовився підтримати наші вимоги.

В результаті, вимоги людей, що «Олігархи мають заплатити» стали такими сильними, що цього тижня всі фракції коаліції, і Самопоміч, і Народний Фронт, і БПП стали в один голос говорити про те, що олігархи таки мають заплатити. Те, що це стало «модним трендом» політикуму останнього тижня і тепер всі боряться за те, як краще оподаткувати олігархів і на цьому «пропіаритися», радує. Бо ми отримуємо результат для країни.

Дякую усім за ще одну перемогу!

З того, що поки що не вдалося дотиснути: - законопроект 1127, неприйняття якого поки залишає можливість дерибанити через «відкати» гроші, що йдуть через держзакупівлі (обсяг держзакупівель - 100 мільярдів грн. на рік, при «відкатах» 15-50% це 15-50 мільярдів економії) - законопроект 1491, який коли буде прийнятий, держава зможе отримувати свою частку прибутку від компаній, які спільно належать державі та олігархам, наприклад «Укрнафта» (це до 2 мільярдів грн. щороку)
http://oleg-maydanyuk.livejournal.com/126393.html

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30