clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
13 Квітня 2018 РПЛ 203

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

Ляшко на Безпековому форумі: Будапештський меморандум має виконуватись!
Відмова України від ядерної зброї була стратегічною помилкою. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на 11-му Київському Безпековому форумі. Політик закликав Президента України ініціювати зустріч безпосередніх підписантів Будапештського меморандуму – колишнього Президента США Білла Клінтона та тодішнього Прем’єр-міністра Великобританії Джона Мейджора для того, щоб обговорити механізми його виконання.

«Міжнародна угода щодо обміну третього в світі ядерного арсеналу на гарантії територіальної цілісності та незалежності виявилася невдалою. Будапештський меморандум про безпекові гарантії показав свою неефективність для нашої національної безпеки. Як засвідчила історія, він став стратегічною помилкою, за яку ми сьогодні платимо кров‘ю, життями і територіями. Багато з наших партнерів навіть радять нам змиритися з тим, що Будапештський меморандум, мовляв, «не спрацював» та «перегорнути сторінку». Як і більшість українців, я не погоджуюсь з такою порадою. Ми не сприймаємо наше одностороннє ядерне роззброєння як перегорнуту сторінку», - наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ підкреслив, що невиконання гарантій, даних країнами-підписантами Будапештського меморандуму Україні, розв’язує руки іншим країнам світу у розробці та застосуванні ядерної зброї.

«Я невтомно наголошую нашим партнерам базову істину: «pacta sunt servanda» – «угоди повинні виконуватися». Цей принцип міжнародного права і порядку охоплює усі легітимні міжнародні домовленості, включно з Будапештським меморандумом. Як можна ігнорувати цей фундаментальний міжнародно-правовий документ, що реалізує найважливіший аспект колективної безпеки у світі – принцип ядерного нерозповсюдження? Який деструктивний сигнал це надсилає усьому світу, зокрема Північній Кореї, Ірану та іншим?», - обурився політик.

Олег Ляшко пропонує на міжнародній конференції у Києві обговорити механізми дієвого виконання Будапештського меморандуму. Зокрема, посилення санкцій щодо Росії, надання Україні масштабної військової допомоги та прискорене включення нашої країни в існуючі системи безпеки.

«Вироблення міжнародною спільнотою на чолі із США конкретних механізмів виконання гарантій за Будапештським меморандумом має зрештою постати в практичній площині. Це в інтересах України, Сполучених Штатів Америки, Європи і всього світу!», - підкреслив лідер РПЛ.

Крім того, Олег Ляшко переконаний, щоб зупинити російську агресію, Україна має встановити стратегічне партнерство із США. Саме для цього ще рік тому лідер Радикальної партії ініціював ухвалення Верховною Радою звернення до Конгресу США із закликом надати Україні статус Основного союзника поза НАТО, укласти з Україною пряму оборонну угоду і добивається позитивного рішення з боку США.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.01.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.92
27.96
31.77
31.81

Архів новин

<<Січень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31