clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
8 Жовтня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 2457

В рамках відкритих дверей з метою національно-патріотичного виховання допризовної молоді, підвищення інформованості суспільства про функціонування військової частини А4239 та покращення комунікації з 3 по 4 жовтня 2019 року для студентів Державного навчального закладу Вище професійне училище 25 м. Хмельницького було проведено цілий комплекс екскурсійних заходів.
Екскурсія розпочалася з шикування у колону, проходження короткого інструктажу, поділу на групи та історичної довідки.
Учнів ознайомили з внутрішнім укладом життя військовослужбовців, розпорядком дня, історією частини, її духовним життям, умовами проживанням у казармах, порядком несення служби у добовому наряді, специфікою військової служби у нашій частині, зразками стрілецької зброї та військової техніки. Діти відвідали навчальний корпус, де ознайомились із зразками техніки та озброєння, навчальними класами, майстернями та тренажерами, засобами індивідуального захисту від зброї масового ураження. Далі вони пройшлися казарми, розташуваннями підрозділів, посиділи на військових ліжках, на власні очі побачили як відбувається розвід добового наряду та заступання на чергування, змогли поспілкуватися з військовими, ознайомилися зі специфікою завдань, які покладені на захисників. Гості відвідали храм Божий святого мученика Нестора Солунського та поспілкувались з його настоятелем, капеланом військової частини,- отцем Даниїлом. Також вони побували у приміщенні підготовки до вартової служби і дізналися багато нового.
Хлопці і дівчата з цікавістю слухали розповіді про службово-бойову діяльність воїнів, однак найбільшу зацікавленість у них викликала демонстрація зразків озброєння військової частини А4239, яка відбувались на території парку. Майбутнім випускникам, під чітким наглядом інструкторів, навіть дозволили долучитися до цього процесу та подивитися на унікальну техніку з середини, почути гуркіт її двигунів, відчути величну міць зброї, що стоїть на сторожі безпеки України.
Після такого навіть екскурсія великим клубом та музеєм військової частини А4239 не змогла перевершити спогади від побаченого раніше. У музеї дітям продемонстрували зразки техніки, що були на озброєнні 7-ї артилерійської дивізії прориву резерву верховного головнокомандувача та розповіли про історію зєднання.
Кожен охочий міг власноруч потримати рештки зброї першої половини минулого століття у руках і торкнутись до одягу та спорядження військових того часу. Більшість дітей вперше познайомилась із озброєнням та технічним оснащенням військовослужбовців. А відтак представленні речі побуту, шоломи, і різноманітна зброя викликала непідробний інтерес та захоплення у відвідувачів. При цьому школярі ставили безліч запитань: з чого та як виготовлялися різноманітні експонати, яка їх вага та застосування? Діти отримали змогу побачити і те, як несли службу військовослужбовці середини минулого століття. Вони ознайомилися з історією, бойовим шляхом частини, її побутом та змогли порівняти все це з умовами сьогодення.
Після музею гостям у глядацькому залі клубу було продемонстровано короткий відеоролик про частину та її діяльність, після перегляду якого начальник клубу Дмитро Мельничук провів коротке інформування про участь військовослужбовців військової частини в антитерористичній операції та їх включення до сил та засобів ООС на Сході України.
Екскурсія була захоплюючою та цікавою. Вона допомогла зрозуміти, хто такі військові, чим вони займаються і яка страшна ціна вже була сплачена та платиться зараз за наше мирне життя та щасливе майбутнє. Такі заходи сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військовослужбовця, до збереження історичної памяті, а для декого вони стають першим кроком у виборі професії, повязаної зі службою в армії, дають змогу розвивати в учнів психологічну готовність до захисту Вітчизни та виховувати справжніх патріотів, здатних захистити Україну.
Ми завжди з радістю навідуємося до школярів, запрошуємо їх до себе і розповідаємо їм про діяльність військової частини А4239. Учні в свою чергу активно йдуть на зустріч та цікавляться всім, що ми демонструємо. На мою думку, якщо вони більше знають про військових, що суворі солдати на службі також вміють посміхатися, то це зближує нас, - поділився начальник клубу лейтенант Дмитро Мельничук
Кожний із учнів повернувся до дому з великою кількістю емоцій, хорошим настроєм та дізнавшись багато цікавого.
Військова частина А4239 запрошує патріотів, що бажають долучитися до лав Збройних Сил України і стати на захист територіальної цілісності та незалежності України. Телефон у місті Хмельницькому: 65-62-25.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 23.10.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.84
24.87
27.66
27.69

Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31