clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
10 Квітня 2011 10157

Розкажіть, де можна зробити аналіз питної води і скільки це коштує?

Коментар
За нашим законодавством визначити якість води можна в будь-якій СЕС за місцем проживання. «В кожній районній санепідстанції є лабораторії, куди можна принести зразок води і перевірити його за усіма необхідними показниками, – розповідає заступник головного санітарного лікаря Хмельницької області Микола Габрикевич. – Якщо питання спірне (наприклад, людина вважає, що підприємство «отруює» його криницю), то необхідно написати заяву на ім’я головного санітарного лікаря району, і спеціалісти виїдуть на місце, щоб відібрати зразки води та провести повний її аналіз».
Жителі обласного центру також можуть зробити аналіз питної води, звернувшись до обласної санепідстанції (вул. Пилипчука, 55). Для цього варто написати заяву на ім’я головного санітарного лікаря області, а потім віднести зразки води до лабораторії (вул. Храновського, 12).
Щодо вартості аналізу води, який зроблять у санепідстанції, то вона залежатиме від кількості показників, за якими оцінюватимуть воду. Наприклад, дослідження на нітрати зроблять безкоштовно. Складніші – потребують коштів. Подібні аналізи також виконують у Хмельницькому облводгоспі (вул. Соборна, 29).
Дослідити водопровідну воду також можна у лабораторії міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал». Для цього необхідно написати заяву на ім’я директора підприємства та принести воду (разом із заявою) до лабораторії «Хмельницькводоканалу». Коштуватиме такий аналіз близько трьохсот гривень.
Серед приватних структур, які можуть дослідити якість води, у Хмельницькому існує центр незалежних лабораторних досліджень «Еталон». Тут досліджують зразки води за багатьма параметрами: мікробіологічними, хімічними показниками, визначають насичення води мінеральними речовинами, жорсткість води. Вартість, звісно ж, залежить від кількості показників, за якими визначатимуть якість. Наприклад, дослідження на «мікробіологію» вартує
150 гривень.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 20.11.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.14
24.17
26.73
26.76

Архів новин

<<Листопад 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30