Хто зупинить волочиський «Збруч»?

Спорт 2557

Продовжує свою переможну ходу у Прем'єр-лізі чемпіонату Хмельницької області з футболу «Збруч» з Волочиська.

Цього разу поразки від «збручан» у Волочиську зазнав старокостянтинівський «Случ». Хоч гості першими і забили та вели у рахунку півгодини, проте втримати бодай нічию їм не вдалося. Господарі поля за чотирнадцять хвилин (з 68-ї по 82-у хвилини) тричі «продірявили» голкіпера «случан».
Вперше у сезоні оступилася кам'янець-подільська «Атланта». На власному полі кам'янчани «розписали» нічию із нетішинським «Енергетиком» - 1:1. Також «мирові» 1:1 були зафіксовані у Деражні, де хмельницький «Поділля-Олімп» приймав «Заслав'я» із Віньківців.
А от матч між старосинявським «Енергетиком-Іква» та хмельницьким «ДЮСШ №1» не відбувся, його перенесли.