Волочиський «Збруч» поділив очки із ФК «Вінницею»

Спорт 2462

Чемпіоном Хмельницької області «Збруч» із Волочиська на виїзді зіграв у результативну нічию 1:1 із ФК «Вінницею».

У першому таймі на 45 хвилині чудовим ударом з близької дистанції відзначився Олексій Пивовар, проте уже у другому таймі втримати здобуту перевагу вінничани не змогли, пропустивши дальний сильний постріл нападника гостей, повідомляє сайт вболівальників вінницької «Ниви».
Були спроби у вінничан вирвати перемогу, проте на заваді цьому одного разу стала стійка воріт гостей. Слід зазначити, що й гості «збручани» також не відсиджувались у захисті і раз-пораз турбували голкіпера вінничан, одного разу лише диво врятувало ворота господарів поля, коли з лінії воріт в останню мить виніс мяч захисник господарів, ще декілька контрвипадів гостей завершилися безрезультативно завдяки злагодженим діям захисників та голкіпера вінничан. У підсумку 1:1.
Наступну свою гру волочиський «Збруч» проведе 29 травня вдома проти оржівського «ОДЕКа».