“Оболонь-Університет” одноосібно лідирує у Вищій лізі

Спорт 2346

От тільки лише у групі “Захід”.

Регбісти хмельницького “Оболонь-Університету” вдома здобули чергову перемогу у найвищому національному дивізіоні з регбі-15 у групі Захід. Суперником хмельничан була збірна Рівненської області.

Господарі поля з перших хвилин захопили територіальну та ігрову ініціативу і без проблем виграли перший тайм — 31:5. Після перепочинку подоляни збільшили свою перевагу більш, ніж у двічі. Фінальний свисток судді зафіксував “вікторію” “Оболонь-Університету” з рахунком 71:19.

До речі, хмельничани у цьому матчі окрім законних чотирьох очок, поклали до своєї скарбниці і одне бонусне за те, що більше чотирьох разів взяли “город” суперника. З 14 очками “оболонівці” очолили турнірну таблицю, випереджаючи найближчого переслідувача на три пункти.

Відповідно до календаря, наступний свій поєдинок наші регбісти проведуть 24 травня в Івано-Франківську проти місцевого “Роланда”.