Волейболісти хмельницького “Новатора” здобули дві перемоги

Спорт 1944

І лише одного разу програли.

У другому турі у групі “А” Вищої волейбольної ліги України, який пройшов у Львові хмельницький “Новатор” обіграв команди з Чернівеччини та Вінниці, а от львів'яни виявилися “не по зубам” “новаторцям”.

Першу свою гру “Новатор” проводив із вінницьким “ОСДЮСШ-45 ЕМЗ”. Суперники обмінялися перемогами у стартових партіях, але два останні періоди були за хмельничанами, які і святкували “вікторію” з рахунком 3:1.

Поєдинок проти львівських “Барком-Кажанів-2” був повністю за господарями майданчику - 0:3.

Матч із “Родничком-Колос” з Новоселиці був одним із найвидовищних у другому турі. Команда з Хмельницького програла дві партії і здавалося, що суперник з Чернівецької області доведе справу до перемоги, проте “Новатор” зумів вирвати підсумкову “вікторію” - 3:2.

За підсумками двох турів хмельницький “Новатор” із дев'ятьма очками розмістився на третьому місці у групі “А”, відстаючи від “Родничка-Колос” на одне очко, а від “Барком-Кажанів-2” - на сім очок.