ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов забув про обіцянку?

Спорт 2286
Цього року на СК Поділля не було ще жодного футбольного матчу
Цього року на СК Поділля не було ще жодного футбольного матчу. Фото: з архіву автора

Завтра, 16 травня, хмельницькому спорткомлексу «Поділля» виповнюється 65 років.

Як відомо, питання про будівництво нового стадіону в Хмельницькому набуло актуальності ще наприкінці 30-х років минулого століття. Спортивну арену в тодішньому Проскурові мали звести ще в 40-х роках, але своє «слово» сказала війна. Утім, стадіон таки з’явився – урочисто його відкрили аж 16 травня 1950 року.  

Минуло 65 років. Стадіон наче є, але основну функцію – проведення загальнонаціональних змагань – виконувати не може. Він пережив не одну реконструкцію, але «фатальною» стала та, яка розпочалася наприкінці 2012 року. Тоді, нагадаємо, з державного бюджету було виділено понад 5,5 мільйона гривень, з яких використали лише трохи більше 1,5 мільйона. У 2013 році уряд виділив понад 3,5 мільйона гривень, але лише, як-то кажуть, на папері. А тому реконструкція спорткомплексу «Поділля» зависла у повітрі.

Наприкінці лютого цього року до Хмельницького завітав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Саме він дав надію шанувальникам спорту, що нарешті проблему буде вирішено. Він заявив, що, за приблизними підрахунками, нині для завершення реконструкції стадіону необхідно 10-15 мільйонів гривень. Сума чимала, але міністр пообіцяв: «Але я буду відстоювати необхідність виділення коштів на фінансування стадіону з фонду з регіонального розвитку». Також заявив, що домовився з обласною владою про те, що вона надасть усі необхідні розрахунки, після чого він буде лобіювати завершення реконструкції головної спортивної арени Хмельницького.

Щоправда, пан Жданов зауважив, що про результати його лобі стане відомо за два місяці, оскільки, на його думку, саме стільки часу необхідно буде витратити на підготовку та оформлення документів, а також інші бюрократичні перепони.
І ось минув лютий, березень, квітень, половина травня – і вже 65-та річниця з дня відкриття стадіону «Поділля». Та, виявляється, відповіді від міністра немає жодної. Хоча листа з описом всієї ситуації на його ім’я за підписом начальника управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Ірині Мерлені було надіслано ще 16 березня цього року.
А тому СК «Поділля» й досі перебуває офіційно на реконструкції, хоча ніяких ремонтних робіт на стадіоні ніхто фактично не веде. І свій ювілей стадіон вимушений зустрічати з порожніми трибунами та без футбольних матчів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую