Спортсмен з Волочиська встановив новий світовий рекорд з жиму штанги лежачи

Спорт 3428
Вадим Довганюк поліпшив свій світовий рекорд на 7,5 кілограмів
Вадим Довганюк поліпшив свій світовий рекорд на 7,5 кілограмів. Фото: ironworld.ru

У шведському Сундсваллі завершився чемпіонат світу, на якому двоє подолян здобули дві нагороди нагороди

Збірна України на чемпіонаті світу з жиму штанги лежачи була представлена дев'ятьма спортсменами, які вибороли  чотири медалі. І левова частка такого успіху належить спортсменам з Хмельниччини.

Так, у змаганнях серед жінок Ганна Гончар з Кам'янця-Подільського, чия вага не перевищує 63 кілограмів, стала срібним призером змагань із жимом 125 кілограмів.

А ось Вадим Довганюк із Волочиська, який виступав у ваговій категорії до 105 кілограмів, досягнув неймовірного – він не лише успішно відпрацював всі три підходи, а й встановив новий світовий рекорд  - 335,5 кілограми! Минулий рекорд світу також належав Вадиму Довганюку – 328 кілограмів.