У Києві розіграли Кубок України з більярду

Спорт 1806
Хмельничанин Дмитро Голоднюк, обігравши на старті турніру майбутнього володаря Кубка України, не зміг стати призером змагань. Фото: news-sports62.ru

Спортсмени з 14 регіонів країни змагалися за трофей в дисципліні «Вільна піраміда».

За Кубок України з «Вільної піраміди» змагалися 58 чоловіків та 17 жінок. На жаль, представниць Хмельниччини в змаганнях серед жінок не було, а серед чоловіків взяв участь лише один більярдист – 16-річний Дмитро Голоднюк.

Попри свій юний вік Дмитро зміг гідно виступити. Вже у першому турі він обіграв донеччанина Сергія Коваленка, який, щоправда, потім здобув бронзову нагороду змагань. У наступному раунді Дмитро Голоднюк виграв у Марка Плешка з Одеси, який згодом став володарем Кубка України! В 1/16 фіналу хмельничанин майстерно обіграв Миколу Зайченка з Житомира. Та вже в 1/8 фіналу Дмитро Голоднюк зазнав першої поразки від Ігоря Мельникова з Києва та припинив участь, посівши місце з 9 по 16-те.