На чемпіонаті України з кросу збірна Хмельниччини третя

Спорт 1974
У Луцьку легкоатлети з Хмельниччини здобули 3 срібні та 2 бронзові нагороди
У Луцьку легкоатлети з Хмельниччини здобули 3 срібні та 2 бронзові нагороди. Фото: uaf.org.ua

Участь у змаганнях взяли 21 легкоатлет з нашої області

І хоч жоден з них не став чемпіоном, але завдяки тому, що п’ятьом спортсменам вдалося здобути нагороди, а ще сім легкоатлетів посіли місця в першій десятці, збірна Хмельницької області здобула третя загальнокомандне місце серед 24 команд.

Як повідомляють в обласному відділення Національного комітету України, в Луцьку наші спортсмени вибороли три срібні та дві бронзові нагороди. Другі місця посіли Вадим Лонський зі Старосинявського району (серед юнаків на дистанції три кілометри, Тетяна Палінкаш з Кам’янця-Подільського (серед дівчат на двокілометрівці) та Наталія Легонькова з Полонського району (жінки, дистанція чотири кліометри).

Вікторія Калюжна (жінки – молодь, дистанція 6 км.) з Полонського району та Віталій Капітанець із Кам’янця-Подільського (чоловіки-молодь, дистанція 8 км.) стали бронзовими призерами змагань.

Відзначимо й те, що серед 21 дитячо-юнацької школи спортсмени із Старосинявської ДЮСШ зайняли 5 місце, поступившись лише командам з обласних центрів.