Хмельницькі «динамівці» на всеукраїнських змаганнях здобули декілька нагород

Спорт 1974
Хмельницькі спортсмени на разіних змаганнях здобули декілька нагород
Хмельницькі спортсмени на разіних змаганнях здобули декілька нагород. Фото: dynamo.ua

Медалі різного гатунку здобули самбісти, дзюдоїсти та панкратіонівці.

У Луцьку завершився чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17 років із дзюдо.  Збірну Хмельниччини представляли 17 спортсменів. І одразу двоє спортсменів стали чемпіонами. Представниця ФСТ «Динамо» Анастасія Врублевська, яка двічі була бронозовою призеркою таких змагань, нарешті здобула «золото» у ваговій категорій до 52 кілгорамів. Ще одну золоту нагороду здобув представник ДЮСШ Станіслав Семков.

У Львові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада -2015» серед збірних команд територіальних організацій товариства. Команда Хмельницької області посіла четверте загально командне місце. Особисті ж нагороди вибороли Олександр Брус («срібло»), Олександр Романюк та Дмитро Буділовський (обидва стали бронзовими призерами).

Відбувся й чемпіонат України з одного із різновидів виду бойових мистецтв – панкратіону. Золоту медаль завоювала вихованка хмельницького «Динамо» – Наталія Крамар, а срібну Микола Мартинюк.