clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
Партнери рубрики: salsaEvolutionLatinich

Тиждень дев`ятий: Тренування не любить “халтури”

Саме за драйвом щоразу приходжу до «Evolution»

Саме за драйвом щоразу приходжу до «Evolution»

Відстаю від графіку. Не від тренувального, від письмового.

Варто буде зайнятись якимось тренуванням свого хисту до написання текстів. А то я все провалюю строки написання свого щоденника.
Як і обіцяв ,спочатку розкажу про той тиждень що минув. Попередній тиждень я прохворів. І дуже серйозно, тому довелось пропустити повне коло тренувань. Повертався в зал з невеличкими побоюваннями. Адже хвороба організм не жаліє, а в залі доведеться ще й посилено працювати. Важкувато було йти до залу, коли ще відчувались наслідки подоланої хвороби. Але з власного досвіду я знаю добре, що найкраще увійти у звичний робочий режим це відновити тренування. Тиждень я працював як слід. Тренер не давав мені посилених навантажень. Вага та кількість підходів залишились ті ж самі що і в попередні рази. Адже організму потрібно було знову звикати. Зізнаюсь що цей тиждень був для мене важкуватий. Сили не дуже відновлювались. Доводилось працювати через «не хочу». Через те що відволікався траплялись і казуси. Коли тренер давав завдання, а я брав меншу вагу. Коли правда відкривалась, а приховати від тренера подібне неможливо, доводилось «допрацьовувати» зі своєю робочою вагою. Все, що робив до того, зараховувалось мені як посилений розігрів. І скиглити чи відмазуватись не виходило. Раз помилився, то сам винен. Тренування не любить халтури. :) Зате результат неодмінно радує. Та й саме відчуття коли виходиш по завершенню з залу. Воно важко передається словами. Фізично ти втомлений. Але при цьому енергії в середині тебе, позитивного настрою, така сила-силенна, що в той момент ти готовий гори звернути. І саме за цим драйвом ти наступного разу і приходиш до «Evolution». Щоб знову пройшовши через боротьбу із власними лінощами ти став сильнішим.  

Партнер проекту спортивний клуб "Evolution"

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 21.03.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.32
26.36
32.29
32.34
0.46
0.46

Архів новин

<<Березень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31