clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail
Партнери рубрики: salsaEvolutionLatinich

Тіло вдосконалив - на новий гардероб "влетів"

В дзеркалі результат добре помітний

В дзеркалі результат добре помітний

Скільки всього можна зробити за тиждень, чи навіть не уявляєте.

Побувати в тисячі різних місць, зробити стотищмільонів справ, побачити безліч кольорових снів. Ой всього і не передати. Найголовніше у всьому цьому щільному графіку завжди мати кілька годинок для свого фізичного розвитку. Зима цього року напрочуд тепла. Як виходиш в місто то все говорить про наближення весни. Сонечко гріє, синички наспівують весняних пісень. Мабуть тому в «Evolution» зараз побільшало відвідувачів. Тренуючись доводиться іноді займати чергу. З іншого боку це дозволяє заводити нові знайомства. Як би там не було, ти приходиш туди, де люди працюють над своїм тілом в бажанні зробити себе сильнішими, витривалішими та гарнішими. У всіх спільна мета. В «Evolution» продовжується навчання молодих тренерів. Іноді цікаво спостерігати як старші навчають молодших. Буває так, що іноді і на тобі «тренуються». Якраз зараз розпочалась пора коли молодих тренерів перевіряють на знання даючи змогу провести одне тренування під наглядом. Цікаво порівняти підходи. Коли ти тренуєшся з досвідченим тренером то він встигає працювати з цілою групою. І завжди встигає і підказати, і допомогти і настанову якусь дати. А іноді і прочуханку щоб не лінувався. У молодих тренерів ще так не виходить. Але стараються вони не менше. За подібне тренування бува так над тобою попрацюють, що тримайте мене семеро. Певен що досвід такого тренування корисний всім сторонам.
Зараз в мене черговий період невеликих розчарувань. Ні, з одного боку вага та кількість підходів росте. З іншого певні вправи даються набагато гірше ніж хочеться. До прикладу на ноги вправи мені даються легко. Присідання зі штангою - вже присідаю із власною вагою ( 85 кг). Жим ногами в «платформі» - 140 кг. Вправи важкі, але я їх виконую. На брусах люблю вправи. На сьогодення дійшов вже до вправ із додатковим навантаженням. А турнік мені взагалі не йде. Вишу на ньому, теліпаюсь як «сельодка». Не надихає зовсім. Хоча тренер заспокоює. Мовляв, все ок. Ми рухаємось у правильному напрямку. Вага тіла росте, та й кількість підтягувань помалу зростає. Тому не варто себе картати. Сказав так і … Добавив ще вправ. І ніц не вдієш, маєш працювати. Це ж робиться не для проекту, не для тренера, а для себе. Тому береш гантелі ,чи штангу, налаштовуєш себе на роботу і вперед. Раз-два-три… І так до визначеної кількості повторень. Відпочив трішки, попив води, легко розім`явся і знову до праці. Приємно те, що навіть у складних для себе вправах все одно є хоч і невеличкий але результат. Особливо якщо пригадувати з чого починав. Та й в дзеркалі той результат добре помітний. Є певні незручності звичайно. Хоча вони і приємні, проте … Гардероб на весну таки доведеться добряче переглянути. Той одяг що сидів на мені в пору, тепер вже не налазить. З двох штанів я виріс добряче. Та що там казати, довелось навіть на годинниковому браслеті добавити одну ланку. Бо руку затискало і муляло. Ось такі от приємні відкриття. Наступний тиждень знову в зал, знову до вправ. І найголовніше все для хорошого самопочуття та гарного настрою. Приєднуйтесь. Скоро весна, ще не пізно почати роботу над власним тілом. :)


 Партнер проекту: спортивний клуб "Evolution"

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.03.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.41
26.45
32.39
32.43
0.46
0.46

Архів новин

<<Березень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31