Приємний сюрприз від «Проскурова»

Спорт 2043

Центральним матчем чергового туру регіональної хокейної ліги став поєдинок у Чернівцях, де місцеві «Чернівецькі пінгвіни» приймали хмельницький «Проскурів».

Мабуть, багато хто буковинських любителів хокею сподівався на тріумф «пінгвінів», адже їх команда завжди доволі потужно грає в рідних стінах. Та й початок першого періоду свідчив про те, що шансів на перемогу в цьому протистоянні більше у господарів, аніж у гостей. Але хмельничани такчтино грамотно побудували свою гру від захисту, і вже в першому періоді закинули три шайби у ворота господарів. У другому ж періоді малюнок гри дещо змінився… та й результат теж. «Проскурів» знову тричі відзначився! «Чернівецьки пінгвіни» ж відповіли лише однією закинутою шайбою. І хоч у заключномй періоді матчу господарі змогли ще двічі відзначитися в воротах Володимира Чернятинського, однак врятувати результат матчу їм не вдалося. «Проскурів» переміг із рахунком 6:4 (тричі в воротах чернівчан «розписався» Михайло Крутій) та із 17 очками очолив турнірну таблицю РХЛ! Щоправда, на одне очко менше, ніж у хмельничан мають вінницькі «Гайдамаки», які зіграли на три матчі менше.