Бої справжні, результати різні

Спорт 2215

Відбулися чергові матчі першості України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.

Хмельницький «Новатор», який посідає третє місце в турнірній таблиці, свої поєдинки проводив у Тернополі, де протистояв лідеру змагань «Будівельнику». І наші волейболісти вже у перший ігровий день спромоглися на сенсацію. Здобувши перемогу в першій партії з рахунком 25:21, «Новатор» впевнено провів і наступні дві партії, в яких теж був кращим за господарів майдачника, перемігши з рахунками 25:20 та 25:21. Тому й не дивно, що розлючені тернополяни наступного ігрового дня намагалися реваншуватися. І першу ж партію завершили на свою користь – 25:19. Однак наступні дві були за хмельничанами – 25:18 та 25:22. «Новатору» слід було виграти й четверту партію, аби поїхати з Тернополя із шістьма очками, але не вдалося. Гравці «Будівельника» перемогли з рахунком 25:23 та перевели матч у додатковий «тайм», який завершився з рахунком 15:13 на користь тернополян. У підсумку «Новатор», набравши чотири очки у протистоянні із «Будівельником», зберіг за собою третю сходинку в турнірній таблиці та впритул наблизився до тернополян, які опинилися на другому місці. А в лідери вирвався київський «Локомотив».  25 та 26 грудня хмельничани у спорткомплексі «Новатор» проведуть два поєдинки проти одного із середняків ліги – «Діаманту». В разі двох перемог, хмельничани можуть поліпшити своє турнірне становище.