Кубок світу з веслування. Інна Грищун: «Результатом задоволена»

Спорт 1997
Післяолімпійський сезон Інна Грищун (праворуч) розпочала срібною медаллю в Португалії. Фото: з архіву

У Португалії завершився перший у цьому сезоні етап Кубка світу

Українська збірна в Монтемор-у-Велью здобула 11 медалей, з яких 5 золотих, 3 срібних та 3 бронзових. І одна з них на рахунку хмельничанки Інни Грищун.

Інна в складі жіночої байдарки-четвірки разом із Марією Кічасовою, Анастасією Горловою та Анастасією Тодоровою на дистанції 500 метрів стала срібною призеркою змагань. Наша четвірка поступилася лише новозеландським веслувальницям на чолі з дворазовою олімпійською чемпіонкою Лізою Каррінгтон. «Звичайно, що результатом задоволена, - у розмові з журналістом сайту «Є» сказала Інна Грищун. – Та нам є ще над чим працювати. До чемпіонату світу ще достатньо часу». Головні спортивні змагання 2017 року пройдуть через два місяці.

Дві нагороди в Португалії здобув ще один хмельничанин Дмитро Янчук, який з цього сезону захищає честь Горишніх Плавнів з Полтавщини. Він разом із Тарасом Міщуком став переможцем в змаганнях каное-двійок на 500 метрів, а також срібним призером на дистанції 1000 метрів.