Хмельницька веслувальниця стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи

Спорт 2286
Інна Грищун демонструю свою бронзову нагороду
Інна Грищун демонструю свою бронзову нагороду. Фото: facebook.com/inna.hryschun

У Болгарії добігає до завершення континентальна першість з веслування на байдарках та каное.

«Яке це прекрасне відчуття, коли ми за свою пророблену роботу отримуємо найкраще, що може бути у спортсмена - це підняття на п'єдестал і отримання медалі, - після фіналу байдарок-четвірок на своїй сторінці в «Фейсбук» написала хмельничанка Інна Грищун. - Але нам є ще над чим працювати, щоб піднятися на п'єдестал в Рачіце».

Інна Грищун разом із Марією Кічасовою, Марією Повх з Луцька та Анастасією Тодоровою з Южного не лише пробилися до фіналу четвірок на дистанції 500 метрів у Пловдиві, й до останнього метра претендували на медалі. І на фініші наші спортсменки стали третіми, програвши лише 0,027 секунди польському екіпажу, який став другим. Менше секунди програли чемпіонкам Європи з Угорщини.

Тепер українські веслувальниці готуються до чемпіонату світу, де також спробують зазіхнути на медалі.