Хмельничани перемогли івано-франківський «Ураган» (ФОТО)

Спорт 3108

Відбувся матч першості України з міні-футболу серед команд другої ліги між «Спортлідером+» та «Ураганом-2»

Попри несподіваний початок (гості вже на першій хвилині відкрили рахунок), хмельничани змогли звести матч на свою користь. Вже у першому таймі у ворота «Урагану-2» влетіло три м’ячі (забивали Атаманюк, Антонюк та Глас). А після перерви «Спортлідер+» завдав по воротах івано-франківської команди ще чотири влучних удари (Михайленко, Святий та двічі Антонюк). «Ураган-2» відповів лише одним. Отже хмельницька міні-футбольна команда перемогла з рахунком 7:2 та закріпилася на другій сходинці в турнірній таблиці.

23 січня «Спортлідер+» у Чорткові Тернопільської області зіграє матч 7 туру проти «Марспирту». Цим поєдинком завершиться перше коло нинішнього чемпіонату.