Хокей. «Прайд» вирвав перемогу в «Подолян» у «бронзовому» фіналі

Спорт 2539
У хокейній першості визначилися команди, які зайняли третє і четверте місце
У хокейній першості визначилися команди, які зайняли третє і четверте місце. Фото: автора

«Прайд» зайняв третє місце чемпіонату.

Сьогодні, 10 березня, у фінальній грі за третє місце відкритої першості хокею з шайбою зійшлися хмельницький «Прайд» та тернопільські «Подоляни». Вже в дебюті гри хмельничани вийшли вперед зусиллями Лобановського.

У середині тайму тернополяни зрівняли рахунок, закинувши шайбу у відповідь. Потім ігрова ситуація повторилася: «Прайд» вийшов вперед, а Чурін у складі «Подолян», відновив «статус-кво» - 2:2.

Ніхто не хотів поступатися у грі за бронзові нагороди

У другому періоді хмельничани закинули ще три шайби у ворота суперника, а гості натомість відповіли одною – 5:3. В останньому періоді «Подоляни» сконцентрувалися на грі, виправили помилки в атаці і закинули дві шайби у ворота господарів.

Хокеїсти «Прайду» постійно контролювали шайбу

Рахунок на табло став 5:5 і тернополяни вже сподівалися на післяматчеві буліти. Проте «Прайд» кинув всі свої сили на перемогу в основний час. І на останній хвилині Валерій Олексійчук здалеку поцілив у «дев’ятку».

«Подоляни» закидають свою четверту шайбу і зменшують відрив

Цей гол став переможним. Таким чином, «Прайд» вперше в своїй історії зайняв третє місце чемпіонату.

Момент влучного кидка №5 «Прайду» у ворота «Подолян»