Баскетбол. «ДіДіБао» - бронзовий призер у першій лізі

Спорт 2453
БК ДіДіБао виграв малий фінал та став бронзовим призером чемпіонату України з баскетбол в першій лізі. Фото: fbu.ua

Завершився чемпіонат України з баскетболу в першому дивізіоні.

Єдиний представник Хмельниччини у першій вітчизняній баскетбольній лізі – кам’янець-подільський «ДіДіБао», став бронзовим призером змагань.

У протистоянні за «бронзу» кам’янчанам необхідно було двічі переграти БК «Миколаїв-2». У першому матчі «ДіДіБао», який відбувся в Кам’янці-Подільському, господарі майданчика здолали гостей з рахунком 97:76. А потім вирушили в Миколаїв на матч-відповідь.

І в другому поєдинку кам’янчани знову були сильнішими, вигравши 87:73.

Ну, а чемпіоном першої ліги стала команда «Старий Луцьк», яка, між іншим, пройшла до фіналу, вигравши в кам’янчан.