Бокс. У Чемерівцях завершилися змагання серед жінок

Спорт 4636
У Чемерівцях дівчата з Хмельниччини здобули всього 11 нагород
У Чемерівцях дівчата з Хмельниччини здобули всього 11 нагород. Фото: Федерації боксу Хмельницької області

Спортсменки з Хмельниччини – одні з кращих в України.

У Чемерівцях пройшов Кубок України та Всеукраїнський турнір серед жінок. У Кубку боксерки Хмельницької області посіли друге загальнокомандне місце. У турнірі серед молоді, юніорок та дівчат – також другі.

У Кубку України серед жінок (еліта) переможцями в своїх вагових категоріях стали Альона Плісак та Марія Боруца. А Юлія Лясота виборола бронзу.

У Всеукраїнському відкритому турнірі серед жінок (молодь , юніорки , дівчата), за повідомленням федерації боксу в Хмельницькій області, наші спортсменки здобули вісім медалей. Дівчата : «срібло» : Іванова Тетяна 63 кг (Хмельницький ДЮСШ) та Чуба Дарина 70 кг (Чемерівці); «золото» : Воєвудко Єлізавета 39 кг (Хмельницький «Авангард») та Джигун Олександра 63 кг (Чемерівці). Юніорки : «бронза» - Лусте Марія 63 кг , «золото» - Вітко Вікторія 66 кг (обидві - «Авангард»). Молодь: «срібло» - Петришина Анастасія 57 кг («Авангард» , ШВСМ) ; «золото» - Новосад Сабіна 51 кг (Кам‘янець-Подільський) .