ye-logo.v1.2
19 Липня, 2019

Волейбол. «Новатор» перед іграми з «Серцем Поділля» втратив ще одного гравця

Володимир ХОЛОД Спорт 829
Олексій Денін (№10) більше не є гравцем хмельницького
Олексій Денін (№10) більше не є гравцем хмельницького "Новатора". Фото: з архіву

У суботу та неділю хмельничани зіграють чергові матчі в Суперлізі.

Хмельницький «Новатор» зіграє свої матчі 11 туру в рідних стінах проти вінницького «Серця Поділля». Станеться це 2 лютого (о 18.00) та 3 лютого (об 11.30). І в цих поєдинках, як і наступних, за хмельничани більше не зіграє Олексій Денін.

«Через фінансову ситуацію в клубі, ми не змогли втримати Олексія, як і решту гравців, які раніше залишили нашу команду, - каже Іван Терещук, директор ВК «Новатор». – Деніну запропонували в 2,5 рази більшу зарплату, ніж у нас, і він перейшов до харківського «Локомотива», який виступає в вищій лізі».

«Локомотив», між іншим, у вищій лізі посідає третє місце, поступаючись хмельницькому «Новатору-2», який лідирує, двома перемогами. І вже 23 лютого зіграє з хмельничанами в Харкові.

Ну, а щодо протистояння «Новатор» - «Серце Поділля», то вінничани вважаються фаворитами цих матчів. Адже вони не лише посідають третє місце Суперлізі (хмельничани йдуть на четвертій позиції), а й змогли підсилитися новими гравцями, тоді як «Новатор», навпаки, втратив досвідчених волейболістів. Нагадаэмо, на початку січня клуб залишили Богдан Татаренко, Кирило Клочко, Дмитро Козловський та Сергій Кисіль.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую