Бокс. Хмельничани здобули нагороди на престижному турнірі

Спорт 2189
Марія Боруца продовжує збирати нагороди в боксі серед жінок
Марія Боруца продовжує збирати нагороди в боксі серед жінок. Фото: Федерації боксу Хмельницької області

У Сербії завершилися мінародні змагання «Belgrade winner 2019».

У Белграді відбувся 57-й міжнародний турнір, участь в якому в складі збірної України взяли двоє спортсменів із Хмельниччини.

Віктор Петров, який змагався у ваговій категорії до 69 кілограмів серед чоловіків («еліта») впевнено дійшов до фіналу змагань. А у вирішальному поєдинку став сильнішим за суперника, а відтак і здобув золоту нагороду «Belgrade winner 2019».

У змаганнях серед жінок («еліта») хмельничанка Марія Боруца, яка виступала в ваговій категорії до 75 кілограмів, також стала призеркою. Вона виборола бронзову медаль.

За підсумками турніру збірна команда України посіла перше загальнокомандне місце. А хмельницьких спортсменів до цих змагань готували Заслужені тренери України Анатолій та Андрій Чумакови.