Оптимістичне завершення чемпіонату

Спорт 2554

Хмельницький волейбольний клуб «Новатор» провів останні матчі нинішньої першості України серед команд вищої ліги.

На власному майданчику хмельничани приймали пртенедента на участь у фінальній частині змагань харківську «Юридичну академію-2», який для потрапляння до «фіналу чотирьох» необхідно було здобувати дві перемоги. Але «Новатор», який посідав перше місце, теж був не проти двох перемог, щоб і з гарним настроєм вийти до фінальну змагань. І вже у першому ж матчі хмельничани потужно розпочали, вигравши дві поспіль партії. Однак перемогти гостей із «сухим» рахунком не вдалося – «Юридична академія-2» була краща в третій партії. Перевести матч у тайм-брейк харків’яни не змогли, поступившись «Новатору» в четвертій партії з рахунком 25:16. Наступного ігрового дня поєдинок пройшов за аналогічним сценарієм. Хмельничани, вигравши дві партії, поступилися в третій, але в четвертій здобули «вікторію» та святкували перемогу з рахунком 3:1. Завдяки цим двом перемогам, «Новатор» фінішував на першому місці й тепер буде готуватися до фінальної частини, до якої пройшли київський «Локомотив», віннницький «СДЮСШ-Міцний горішок» та «Ужгородський - ВК Закарпаття». Саме ці чотири клуби невдозві розіграють між собою не лише золоті нагороди вищої ліги, а й путівку до Супер-ліги чемпіонату України.