ye-logo.v1.2

Юні легкоатлети з Хмельниччини здобули нагороди на чемпіонаті України

Спорт 960
Спротсмени взяли участь в індивідуальних і командних видах змагань
Спротсмени взяли участь в індивідуальних і командних видах змагань. Фото: adm-km.gov.ua

Хлопець з Старокостянтинова отримав першість у спортивній ходьбі.

Впродовж двох днів в Івано-Франківську понад шість сотень спортсменів 2005-2006 років народження з усіх областей виборювали нагороди чемпіонату України серед юнаків і дівчат вказаної вікової групи. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації, Хмельниччину представляли 23 спортсмени.

«Найкраще змогли себе проявити в індивідуальних видах представники Старокостянтинівської ДЮСШ. Так, 14-річний Роман Горбачов впевнено здобув першість в спортивній ходьбі на 3000 метрів (результат – 14 хвилин 4,06 секунд), - йдеться у повідомленні. - Справжнім відкриттям цих змагань став Андрій Кравець, який метнув кілограмовий диск на 47,69 метри, вперше підкоривши норматив І розряду і забезпечивши собі 5 місце. На такій же позиції завершили свої виступи бігуни: Анастасія Палецька (800 метрів – 2 хвилини 25,04 секунд) з Городка та Юлія Фіщук (3000 метрів – 11 хвилин 19,41 секунда) з Полонного».

Вдало фінішували обидві хмельницькі естафетні команди (100+200+300+400 метрів). Юнаки Петро Венгерець, Олександр Коляновський, Максим Мороз та Олександр Пірожак стали бронзовими призерами. А дівчата Яна Ганжа, Анастасія Палецька, Анжеліка Параска та Катерина Халабузар посіли 5 місце.

«Команда Хмельницької області у підсумку з 338 очками стала одинадцятою, а перемогли житомиряни (692 очки, 46 учасників), другі-кияни (556 очок, 50 учасників), треті-сумчани (546 очок, 25 учасників)», - зазначають в ОДА.

Нагадаємо, хмельничани стали чемпіонами України з джиу-джитсу.

До теми: Хмельницька спортсменка вдруге стала кращою легкоатлеткою місяця.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую