Футзал. «Хмельницькі делікатеси» - «Гепард»: все вирішили в серії пенальті (ФОТО)

Спорт 3371
Хмельницькі делікатеси вперше в своїй історії вийшли до 1/4 фінала Кубка України з футзалу. Фото: автора

Хмельничани зіграли матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України.

Шостого лютого «Хмельницькі делікатеси» вдома приймали харківський клуб «Гепард». Хмельничанам, щоб вийти до чвертьфіналу Кубка України, необхідно були обов’язково перемагати харків’ян, адже в першому матчі вони поступилися з рахунком 3:4. І хоч «Хмельницьким делікатесам» не вдалося здобути путівку до 1/4 фіналу за підсумками двох таймів, але в підсумку ця команда досягнула бажаного результати, вигравши серію пенальті.

Господарі майданчика активніше розпочали поєдинок, адже їм необхідно було відіграватися після мінімальної поразки в Харкові. Ось тільки втілити свої моменти біля воріт «Гепарда» в голи ніяк не вдавалося. Та першими рахунок у матчі відкрили не хмельничани, а гості. На 6 хвилині матчу харків’янам вдалося провести стрімку атаку, яка завершилася результативним ударом Юрій Петренка.

Кубок України з футзалу. Хмельницькі делікатеси - Гепард

Кубок України з футзалу. Матч "Хмельницькі делікатеси" - "Гепард" обслуговували львівські арбітри Сторожук та Болізюк.

Хмельничани частенько пробивали по воротам Гепарда.

Андрій Муляр не раз опинився на вістрі атаки "Хмельницьких делікатесів".

Утім, рахунок 0:1 протримався не довго. Лише 11 секунд. Голкіпер «Гепарду» Максим Хрипунов порушив правила на Андрієві Наконечному й арбітри призначили пенальті. Шестиметровий реалізував Наконечний і рахунок став 1:1.

Пропустивши першими, хмельничани швидко зрівняли рахунок із пенальті.

А вже на 10 хвилині хмельничани вперше у матчі повели в рахунку. Швидка атака Андрія Муляра та Олександра Морочнівського завершилася взяттям воріт гостей. Гол на свій рахунок записав Муляр і рахунок став 2:1. На 18 хвилині хмельничани збільшили свою перевагу, завдяки влучному удару Віталія Луцюка. За рахунку 3:1 «Хмельницькі делікатеси» наче заспокоїлися. Адже рахунок був комфортним, «давав» путівку до чвертьфіналу. Ось тільки часу до завершення матчу залишалося ще багато.

«Гепард», не відкладаючи все на другий тайм, за 15 секунд до завершення першої половини матчу провів стрімку контратаку, під час якої заробив кутовий. А, розігравши його, змогли відіграти один гол. Його на свій рахунок за 11,5 секунд до перерви записав Володимир Лоншаков.

Андрій Муляр, гравець ФК "Хмельницькі делікатеси"

Андрій Муляр святкує забитий гол у ворота ФК "Гепард".

Другий тайм розпочався за рахунку 3:2, який виводив хмельничан до наступного етапу Кубка України. І тривалий час господарям вдавалося утримувати цю мінімальну перевагу. Та на 27 хвилині матчу м’яч влучив у руку Віталію Рябоконю і артібтри спочатку призначили штрафний удар. А згодом, порадившись, змінили свій вердикт на пенальті. Олександр Іванов переграв Богдана Тимощука з шестиметрової позначки і рахунок став 3:3.

У другому таймі матчу "Хмельницькі делікатеси" - "Гепард" було багато силової боротьби.

Кубок України з футзалу. Матч "Хмельницькі делікатеси" - "Гепард".

Дмитро Мартинюк, гравець ФК "Хмельницькі делікатеси", один із найдосвідченіших у своїй команді.

Такий перебіг подій, звісно, не влаштовував господарів майданчика. А тому вони кинулися в атаки. Щоправда, забити вчетверте не вдавалося до 32 хвилини, коли Віталій Луцюк, пробігши з власної половини майданчика наважився на удар з метрів 10-ти. Потужно та влучно. Рахунок став 4:3.

Андрій Наконечний в грі проти "Гепарду" відзначився двічі - в першому таймі та в серії пенальті.

Далі ж команди обмінювалися атаками, які так і не призвели до голів. А тому два тайми цього матчу завершилися перемогою «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 4:3. Це означало, що тепер путівку до чвертьфіналу Кубка України розіграють у серії пенальті.

Долю путівку до чвертьфіналу Кубка України вирішили в серії пенальті.

Перші чотири удари обох команд були влучними. Настала черга п’ятих. Наконечний зміг переграти голкіпера «Гепарду», а ось капітан харків’ян Андрій Дуплій свою дуель з Богданом Тимощуком програв, пробивши поруч зі стійкою. А відтак серія пенальті завершилася з рахунком 5:4. Далі крокують «Хмельницькіі делікатеси».

Богдан Тимощук, голкіпер "Хмельницьких делікатесів", після удару Дуплія, одразу побіг святкувати перемогу.

Ще одна хмельницька команда - «Сокіл», яка також грала в 1/8 фіналу Кубка України, припинила участь у змаганнях. Вигравши в першому матчі в харківського «Моноліта - Viva Cup» 6:5, сьогодні в Харкові хмельничани поступилися з рахунком 2:9.

А ось із ким в 1/4 фіналу гратимуть «Хмельницькі делікатеси» стане відомо 9 лютого, коли в Києві проведуть жеребкування.