Футбол. «Поділля» здолало «Чернігів» (ФОТО)

Спорт 2484
Кирило Костенко, замкнувши передачу Яна Морговського, допоміг Поділлю виграти в Чернігова. Фото: автора

Відбулися матчі 23 туру в другій лізі чемпіонату України.

Сьогодні, 23 травня, у другій лізі групі «А» завершилися поєдинки 23 туру. Дунаєвецький «Епіцентр» в Чернівцях здолав «Буковину» з рахунком 1:0 (голом відзначився Роман Кузів). А хмельницьке «Поділля» вдома переграло ФК «Чернігів» також із рахунком 1:0. І, як після гри сказав наставник чернігівчан Валерій Чорний, «Поділля» у Хмельницькому заслужено здобуло перемогу, оскільки виглядало в цьому матчі краще, ніж його команда.

Матч Поділля - Чернігів обслуговувала бригада арбтрів на чолі з Іваном Салашом із Калуша.

Хоча на старті поєдинку активнішими виглядали гості з Чернігова, а не господарі поля. Вже на другій хвилині матчу їм вдалося провести швидку атаку, яка завершилася небезпечним прострілом вздовж воріт «Поділля». На щастя для хмельничан, ніхто з суперників не зміг торкнути м’яча, щоб переправити його в ворота. Вже після гри головний тренер «Поділля» Віталій Костишин відзначив, що його футболісти на початку матчу виглядали якимись сонними. Але згодом, все таки, «прокинулися».

Євген Корохов надійно провів матч у захисті Поділля

Євген Корохов надійно провів матч у захисті Поділля.

Андрій Ліповуз продуктивно зіграв як в опорній зоні Поділля, так і підключаючись до атак своєї команди.

Віталій Каверін вже традиційно був доволі активним в складі Поділля

Віталій Каверін вже традиційно був доволі активним в складі Поділля.

Хмельничани поступово намагалися створювати загрозу воротам суперника, але бракувало точності ударам. То Андрій Ліповуз з метрі 11-ти запустив «шкіряного» вище воріт, то Володимир Карпенко з метрів 7-ми не влучив у рамку. Коли ж удар Карпенка на 29 хвилині був точним, то «Чернігів» підстрахував голкіпер команди.

Володимир Савошко загострював гру Поділля в центрі поля

Володимир Савошко загострював гру Поділля в центрі поля.

Центральний захисник Поділля Олександр Пернацький не давав можливості нападникам Чернігова вільно почуватися на полі.

Перший тайм так і завершився внічию 0:0. А ось другий став цікавішим.

Віталій Костишин у перерві замінив Владислава Павлюка, випустивши замість нього Яна Морговського. І Ян додав в атакувальних діях «Поділля». Саме Морговського можна назвати співавтором голу, який на 57 хвилині забив Кирило Костенко. Адже Ян, обігравшись із Дмитром Пріхною, навісив на дальню стійку, куди набігав Костенко. Кирило ж у падінні переправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

Ян Морговський загострив гру Поділля в другому таймі матчі проти ФК Чернігів

Ян Морговський загострив гру Поділля в другому таймі матчі проти ФК Чернігів.

Дмитро Пріхна весь матч тримав в напрузі чернігівчан

Дмитро Пріхна весь матч тримав в напрузі чернігівчан.

Станіслав Мораренко в другому таймі вийшов на замінузамість Савошка

Станіслав Мораренко в другому таймі вийшов на замінузамість Савошка.

Хмельничани на цьому не зупинилися. Вона намагалися одразу ж дотиснути суперника. Так, на 60 хвилині Віталій Каверін намагався вразити ворота, але чернігівчан врятував голкіпер Олександр Рощинський. Ще через дві хвилин Рощинський завадив забити Олександру Пернацькому. Ще один шанс забити «Поділля» не використало на 79 хвилині, коли Фаді Салбак відгукнувся на простріл Каверіна, але… з трьох метрів форвард хмельничан примудрився повз ворота.

Поділля - Чернігів - матч, який завершився з рахунком 1:0

У підсумку «Поділля» виграло в «Чернігова» 1:0 та продовжує зберігати за собою друге місце в турнірній таблиці. У лідера – ФК «Ужгород» - 50 очок, у хмельничан – 48. А ось на третє місце вийшов «Епіцентр», в якого 44 бали та один матч в запасі. Саме з «Черніговом» дунаєвчани вже 26 травня зіграють вдома. Ну, а матчі 24 туру обидва представники Хмельниччини проведуть наступними вихідними. «Поділля» 29 травні в Бурштині проти «Карпат Галич», які йдуть на 4 місці з 43 очками. А «Епіцентр» 30 травня в Дунаївцях прийматиме лідера чемпіонату ФК «Ужгород».