Хмельничанка Марина Бех-Романчук перемогла у міжнародному турнірі з легкої атлетики

Спорт 2673
Марина Бех-Романчук здобула «золото» зі стрибків у довжину на Meeting Citta di Padova в Італії. Фото: ілюстративне worldathletics.org

Змагання пройшли в італійському місті Падуя.

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук здобула «золото» зі стрибків у довжину на Meeting Citta di Padova в Італії. Про це повідомили на сайті «Федерації легкої атлетики України».

Хмельничанка перемогла з результатом 6 метрів 70 сантиметрів. Її конкурентка, білоруска Настасья Мірончик-Іванова, яка стала другою, показала результат 6,45 метрів. З "бронзою" – чемпіонка Європи U20, сербка Міліца Ґардашевич з результатом 6,38 метрів.

Попереду на Марину Бех-Романчук очікує фінал престижних змагань «Діамантової ліги», який відбудеться у швейцарському Цюріху. Зокрема, змагання у секторі стрибків у довжину пройдуть 8 вересня. Суперницями хмельничанки стануть олімпійська чемпіонка Малайка Міхамбо з Німеччини, сербка Іванна Шпановіч, білоруска Настасья Мірончик-Іванова, шведка Хадді Сагнія та британка Жасмін Сойерс.

Нагадаємо, що раніше на Олімпіаді в Токіо хмельничанка посіла 5 місце з результатом 6 метрів 88 сантиметрів.