Баскетбольний клуб «Хмельницький» отримав суперника у 1/8 фіналу Кубку України

Спорт 1537
Хмельницьким баскетболістам для того, щоб пройти до чвертьфіналу Кубка України, необхідно перемогти Київ-Баскет. Фото: з архіву

Сьогодні, 17 листопада, в Києві відбулося жеребкування чергового етапу Кубку України.

Хмельницькі баскетболісти, які здобули путівку в цей раунд змагань після перемоги над суперліговою «Одесою», отримали непростого суперника.

Столичний БК «Київ-Баскет» наразі третя команда Суперліги. Має в своєму складі молодих і перспективних гравці та якісних «легіонерів» на чолі з латвійським тренером Айнарсом Багатскісом. В команді одразу 5 гравців із США. Також в складі виділяються Дмитро Скапінцев і Костянтин Анікієнко зі зростом 2,16 метра та 2,20 метра відповідно. Команда постійно виступає в єврокубках та займає високі місця в чемпіонаті.

В інших парах зустрінуться:
Політехнік (Харків) - Кривбас (Кривий Ріг)
Збірна Черкаської області – Черкаські Мавпи-2 (Черкаси) - Будівельник (Київ)
Харківські Соколи (Харків) - Хімік (Южне)
Прометей-2-ДДТУ (Слобожанське) - Прометей (Слобожанське)
СумДу (Суми) - Дніпро (Дніпро)
Тернопіль (Тернопіль) - Миколаїв (Миколаїв)
Хмельницький (Хмельницький) - Київ-Баскет (Київ)
БІПА-Одеса-СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) - Запоріжжя (Запоріжжя).

Пари раунду 1/8 фіналу формувались за допомогою сліпого жеребу — кожна команда могла потрапити на кожну. Переможець пари на кожному етапі Кубка в цьому сезону визначатиметься за результатом одного матчу. Матчі проходитимуть на майданчику команди з нижчого дивізіону. Якщо грають команди з однієї ліги, господар визначився за допомогою жеребу.

За підсумком 1/8 фіналу Кубка визначиться вісім команд, які гратимуть у вирішальній стадії змагань. Всі матчі цієї стадії проходитимуть на одному майданчику — це матчі 1/4 фіналу, 1/2 фіналу та фінальний поєдинок.

Місто та дата проведення вирішальних матчів розіграшу Кубка України будуть оголошені пізніше. Базові дні: з 20 грудня по 9 січня для 1/8 фіналу, а також 17-20 березня для матчів вирішальної стадії.